Akce

VELKÁ AKCE NA KOLA SE SLEVOU AŽ 45 %

Se zimním obdobím přichází každoroční povinnost vyměnit letní pneumatiky za zimní. Zjednodušte si tento nutný servisní úkon a šetřete svůj čas i peníze. Pořiďte si druhou sadu kol se zimními pneumatikami a do budoucna vyměňujte již kompletní kola.

více informací

Akční nabídka osobních vozů

Ceník akčních vozů Citroën
více informací

Citroën Berlingo prodloužená záruka až 8 let

CITROËN BERLINGO NYNÍ S PRODLOUŽENOU ZÁRUKOU AŽ 8 LET


Citroën Berlingo – bestseller značky Citroën – je nyní možné zakoupit s prodlouženou až 8 letou flexibilní zárukou. Tato flexibilní značková záruka včetně asistenční služby umožňuje zákazníkovi vybrat si tu nejvhodnější variantu kombinace počtu roků a počtu ujetých kilometrů a to až do 8 let a do 200 000 km. Každý tak může přizpůsobit záruku svým individuálním potřebám tak, aby to pro něj bylo co nejvýhodnější. Pro profesionály je pak nyní v nabídce i verze PROFI, homologovaná v kategorii N1.

 

 


více informací

4 VÝHODY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

AKČNÍ NABÍDKA UŽITKOVÝCH VOZŮ


BERLINGO VAN
od 299 900 Kč
JUMPY POLOKOMBI od 455 000 Kč
JUMPY FURGON od 409 000 Kč
JUMPER FURGON od 419 000 Kč

JUMPER VALNÍK

od 509 000 Kč
JUMPER PODVOZEK od 469 000 Kč
více informací

Citroën oslavuje 100 let

CITROËN, 100 LET INOVACÍ A ODVAHY

Značka Citroën prokázala velkou odvahu od roku 1919, kdy se vždy orientovala podle přání zákazníků. Značka Citroën se může pyšnit výrobou více jak 300 modelů, které se navždy zapsaly do automobilové historie. Všechno toto začal vizionářský génius André Citroën. U příležitosti 100 výročí vydává Citroën sběratelský katalog s 30 automobily zastupující 100 let historie značky. Toto můžete navštívit také v interaktivním muzeu nebo osobně náštevou největší sbírky vozů Citroën.

KATALOG RETROMOBILE k stažení : citroen_katalog_retro.pdf

INTERAKTIVNÍ MUZEUM ZNAČKY

Chcete se podívat do minulosti ?
Citroën pro vás připravil interaktivní muzeum s více jak 50 legendárními vozy, které považuje za své dědictví. Tyto vozy lze zobrazit v pohledu 360, a to jak zevnitř, tak z venku. Najdete zde všechny slavné vozy značky Citroën a jaká buje i její budoucnost.

CITROËN ORIGINS : INTERAKTIVNÍ MUZEUM ZDE

více informací

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360