O firmě

Společnost INTENSYS-CZ, s.r.o. byla založena v roce 1996 jako jedna z prvních soukromých firem Praze prodávající značku Citroën v České republice. Zároveň společnost zajišťuje servisní zázemí pro majitele vozů značek Citroën a Peugeot. V současné době společnost zaměstnává 15 zaměstnanců v motoristickém centru Dolních Počernicích. Celkový počet prodaných nových a ojetých vozů v letošním roce překročil 6600 ks.

 

Autosalon INTENSYS-CZ je rodinná firma a nabízí svým zákazníkům, současným i budoucím majitelům vozů značky Citroen perfektní a komplexní služby založené na individuálním přístupu. Vysokým standardem poskytovaných služeb Autosalon INTENSYS-CZ usiluje o maximální spokojenost všech zákazníků. Motto firmy je naše spolehlivost a vaše spokojenost.

 

Jako autorizovaný servis zaručuje Autosalon INTENSYS-CZ provedení oprav vyškoleným personálem, na špičkových zařízeních, přesně podle stanových postupů a za použití originálních náhradních dílů. Díky dostatečné kapacitě (7 heverových stání, celkem 15 pracovních míst) je Autosalon INTENSYS-CZ schopen svým zákazníkům nabídnout krátké objednací termíny i krátké termíny pro vlastní provedení opravy.

 

Stálým zákazníkům poskytuje Autosalon INTENSYS-CZ výhody: například slevy při nákupu nových vozů, přednostní objednací termíny, vyzvednutí a zpětné přistavení vozu, slevy na materiál a práci při servisní opravě, v rámci servisní opravy zdarma umytí vozu, měření tlumičů a měření emisí aj.

 

Provozovna Citroenu v Praze

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360