Citroën oslavuje 100 let

CITROËN, 100 LET INOVACÍ A ODVAHY

Značka Citroën prokázala velkou odvahu od roku 1919, kdy se vždy orientovala podle přání zákazníků. Značka Citroën se může pyšnit výrobou více jak 300 modelů, které se navždy zapsaly do automobilové historie. Všechno toto začal vizionářský génius André Citroën. U příležitosti 100 výročí vydává Citroën sběratelský katalog s 30 automobily zastupující 100 let historie značky. Toto můžete navštívit také v interaktivním muzeu nebo osobně náštevou největší sbírky vozů Citroën.

KATALOG RETROMOBILE k stažení : citroen_katalog_retro.pdf

INTERAKTIVNÍ MUZEUM ZNAČKY

Chcete se podívat do minulosti ?
Citroën pro vás připravil interaktivní muzeum s více jak 50 legendárními vozy, které považuje za své dědictví. Tyto vozy lze zobrazit v pohledu 360, a to jak zevnitř, tak z venku. Najdete zde všechny slavné vozy značky Citroën a jaká buje i její budoucnost.

CITROËN ORIGINS : INTERAKTIVNÍ MUZEUM ZDE

MUZEUM CONSERVATOIRE CITROËN

Kamenné muzeum Citroën

Pokud byste chtěli navštívit největší sbírku vozů Citroën, máte jedinečnou šanci. Ve městě Aulnay-sous-Bois CEDEX ve Francii se nachází muzeum, které se pyšní sbírkou více jak 400 dokonale zachovaných vozů.  V muzeu se nachází pozoruhodný vozový park, který je přehledně uspořádaný po desetiletích (od roku 1919 do roku 2000) a roztříděný dále také do tematických "ostrůvků" :

  • sport
  • dobrodružství
  • užitkové vozy
  • speciální vozy
  • studie a prototypy

 

 

Muzeum Citroën můžete navštívit za určitých podmínek. Vaši žádost o návštěvu zašlete na mail: martine.darblade@citroen.com


Adresa :
Conservatoire Citroën
Case Courrier AN 081
Bd André Citroën
BP 13
93601 Aulnay-sous-Bois CEDEX


Kontakt :
Telefon : 01 56 50 80 22
Email : conservatoire@citroen.com

 

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360