Servis

Autorizovaný servis CITROËN – záruční a pozáruční servis

Opravujeme a prodáváme CITROËNY více jak 25 let, díky tomu máme velké zkušenosti s veškerými opravami.

 

 • Naše dílna je vybavena nejnovějšími přípravky a diagnostikou výrobce a má on-line spojení s celoevropskou servisní základnou.
 • Při veškerých opravách dodržujeme tvrdé časové normy výrobce. Toto Vám zajistí tu nejnižší možnou cenu operace s vyloučením rychlosti či šikovnosti automechanika.
 • Opravy uskutečňujeme v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
 • Zabýváme se veškerými  opravami a pravidelou údržbou automobilů CITROËN i všech běžných značek. Kromě běžných služeb, jako je pravidelná výměna provozních kapalin, kontrola rozvodů a brzdového systému, výměny opotřebených dílů, nabízíme i kompletní opravy havarovaných nebo jinak poškozených vozů.
 • Stabilní tým mechaniků pracující u nás více jak 15 let

 

S NÁMI VÍTE, NA ČEM JSTE

CITROËN & VY: NOVÁ ZKUŠENOST PRO VÁS & S VÁMI

Citroën & Vy, to jsou závazky pro Vaši větší pohodu: auto vrácené v čistém stavu, práce bez předchozího souhlasu zdarma.

.

Pro poskytnutí nejlepší služby a pochopení závady doporučujeme

TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ DO SERVISU.


Vedoucí servisu

Josef Miléř

 • Vedoucí servisu
 • Přijímací technik
 • Garanční technik
 • Půjčovna

Přijímací technik

Luboš Šefčík

 • Přijímací technik
 • Havárie
 • Lakovna
 • Půjčovna

Tel: 281 931 109

Tel: 724 242 662

Email: servis@intensys.cz

Tel: 281 931 109

Tel: 602 386 719

Email: sefcik@intensys.cz

 

Dále nabízíme:

 • Komplexní likvidace škodních událostí
 • Úpravy užitkových vozů - nástavby a vestavby příslušenství
 • STK + EMISE - zajištění a příprava vozu na STK
 • AUTOPŮJČOVNA - Možnost zapůjčení náhradních osobních a užitkových vozidel
 • Odtahová služba
 • Autolakovna
 • Karosárna
 • Servis klimatizací za použití moderního automatu pro plnění a diagnostiku autoklimatizací všech typů. Provádíme také dezinfekci a aplikaci barviva pro detekci případných úniků chladícího média.
 • Rychloservis – jednoduché opravy jsme schopni provést ihned bez předchozího objednání.
 • Ruční mytí a čištění – naši pracovníci Vám zajistí pečlivé umytí a vyčištění interiéru Vašeho vozu.
 • Levné autodílny – pro starší vozy je možno zvolit levnější díly EUROREPAIR
 • Poradenství a kalkulace nákladů – neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem nebo požadavkem na cenu opravy či náhradního dílu.
 • PNEUSERVIS - Provádíme montáž i demontáž pneumatik, výměnu kol a s ní související seřízení geometrie a sbíhavosti. Pro vozy našich zákazníků dodáme pneumatiky,všech běžných výrobců. Provádíme pravidelnou sezónní výměnu pneumatik a dočasně nepotřebné pneumatiky u nás spolehlivě uskladníme na další sezónu.

 

STK A EMISE

 

Potřebujete STK a Emise?

Kompletní služby v oblasti technické kontroly a emisí zajistíme za Vás. Připravíme Váš vůz, tak aby mohl projít technickou kontrolou.

 

 

 

Citroën se zavazuje neprovádět žádné práce bez Vašeho souhlasu… jinak je nebudete platit.
Pokud svěříte auto do servisu, technici budou provádět pouze opravy, které jste si dohodnuli.

V případě, že zjistí, že něco nefunguje, nebo najdou opotřebovaný díl, Citroën si vyžádá Váš souhlas, než se do příslušné práce pustí.

Nemusíte se proto bát žádného překvapení při úhradě faktury.Sleva na starší vozy Citroën

 

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let.

U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Váš Citroën tak získá díly stejné kvality jako ty, které byly použity při jeho výrobě, čímž prodloužíte jeho životnost.

 

10% na vozy starší 4 let
15% na vozy starší 5 let
20% na vozy starší 6 let
25% na vozy starší 7 let


Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!

Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství, řadu dílů Eurorepar, repasované díly, filtry pevný částic (FAP) a baterie.
Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu "Na věku záleží" vyhrazena.

 

 


 

 

Citroën se zavazuje vrátit Vám vůz po zásahu v servise v čistém stavu. Vedle oprav, kontrol nebo zásahů našich techniků tak věnujeme Vašemu vozu bezplatnou péči navíc.

Umytí vozu platí pro zakázky nad 10 000 Kč bez dalších doplňků a modelovou řadu / vozy DS.

 


 

 

 

PODZIMNÍ PROHLÍDKA ZA 399 KČ

V deštivém podzimním počasí se potřebujete na svůj vůz plně spolehnout. Svěřte svůj CITROËN do rukou profesionálů, kteří ho prověří před náročnou zimou. Přijďte od 1. října do 30. listopadu na podzimní servisní prohlídku za akčních 399 Kč.

 

Prohlídka obsahuje 20 kontrolních bodů, mezi kterými je například i kontrola stavu nabití baterie. Pokud je již na konci životnosti a bude nutná výměna, můžete využít 35% slevu na akumulátory a dopřát svému vozu bezproblémové startování i v zimním období.

více informací

FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC-SLEVA 25 %

Pokud u svého vozu Citroën nyní řešíte výměnu filtru pevných částic (FAP)* nebo jste byli během servisní prohlídky upozorněni na jeho končící životnost**, máme pro vás dobrou zprávu – nabízíme všechny filtry pevných částic se slevou 25 %!


Sleva se vztahuje nejen na originální nové filtry, ale i na filtry repasované, které máme k dispozici pro většinu modelů. Repasované filtry jsou levnější, výrobcem odborně vyčištěné a vždy prochází přísnými výstupními testy včetně rentgenové zkoušky, která prověří, zda nemá filtr žádná vnitřní poškození. Proto se na repasované filtry vztahuje stejná záruka jako na nové – garantujeme 100% kvalitu a stejné vlastnosti, jako má nový FAP.

 

 

více informací

CITROËN SLEVA NA BATERIE 35%

SLEVA NA BATERIE 35 %!

vše se odvíjí od baterie! Baterie zajišťuje start vozu a dodávku energie dalším zařízením: autorádio, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, světla… Pravidelné používání, nízké teploty a mrazivé počasí snižují její životnost. Pro cenný pocit jistoty si můžete nechat baterii prověřit ve svém autorizovaném servisu Citroën pomocí speciálního testeru.více informací

Zimní příslušenství

Po barevném podzimu přijde, doufejme, bílá zima, a pokud i Vy milujete zimní sporty, už brzy vyrazíte s Vaším Citroënem na hory. Jak ale zabalit vše potřebné a přepravit celou rodinu a všechno zimní vybavení? Díky doplňkům Citroën to bude hračka!

Od 1. října 2018 do 28. února 2019 pro Vás Citroën připravil nabídku originálního příslušenství, kterým můžete nejen zvýraznit styl svého vozu, ale také zvýšit jeho komfort, praktičnost a bezpečnost. Originální doplňky Citroën splňují přísné bezpečnostní podmínky a jsou vyráběny přímo pro Váš vůz.

více informací

Podzimní prohlídka za 399 Kč

Přichází podzim a s ním deštivé počasí, ranní mlhy, první mrazíky V tomto období se na svůj vůz potřebujete plně spolehnout. Svěřte svůj Citroën do rukou profesionálů, kteří provedou veškeré potřebné kontroly Vašeho vozu před náročnou zimou.

 

Přijďte od 1. října do 30. listopadu na podzimní servisní prohlídku za 399 Kč. Naši technici Váš vůz prověří a v případě potřeby zajistí odbornou výměnu náhradních dílů.

 

Pro případné opravy využijte výhod věrnostního programu Citroën & Vy – v závislosti na stáří Vašeho vozu můžete dostat slevu až 25 % na originální náhradní díly!více informací

Nové obutí za akční ceny

SLEVA NA HLINÍKOVÁ KOLA CITROËN až 44 %!

Využijte mimořádné akční nabídky a dodejte svému vozu CITROËN osobitý a stylový vzhled! Pořiďte si novou sadu hliníkových kol za bezkonkurenční ceny a usnadněte si veškeré budoucí práce spojené s povinnou výměnou pneumatik, která vás zanedlouho čeká. Do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola. 

Neváhejte a využijte naší nabídky na vybrané modely hliníkových kol se slevou až 44 %! Pořiďte si nové zimní obutí, které přispěje k bezpečné jízdě a navíc bude elegantním doplňkem pro váš nový vůz CITROËN.

více informací

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360