Servis

Servis vozů Citroen

Autorizovaný servis CITROËN – záruční a pozáruční servis

Opravujeme a prodáváme CITROËNY více jak 25 let, díky tomu máme velké zkušenosti s veškerými opravami.

 

 • Naše dílna je vybavena nejnovějšími přípravky a diagnostikou výrobce a má on-line spojení s celoevropskou servisní základnou.
 • Při veškerých opravách dodržujeme tvrdé časové normy výrobce. Toto Vám zajistí tu nejnižší možnou cenu operace s vyloučením rychlosti či šikovnosti automechanika.
 • Opravy uskutečňujeme v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
 • Zabýváme se veškerými  opravami a pravidelou údržbou automobilů CITROËN i všech běžných značek. Kromě běžných služeb, jako je pravidelná výměna provozních kapalin, kontrola rozvodů a brzdového systému, výměny opotřebených dílů, nabízíme i kompletní opravy havarovaných nebo jinak poškozených vozů.
 • Stabilní tým mechaniků pracující u nás více jak 15 let

 

S NÁMI VÍTE, NA ČEM JSTE

CITROËN & VY: NOVÁ ZKUŠENOST PRO VÁS & S VÁMI

Citroën & Vy, to jsou závazky pro Vaši větší pohodu: auto vrácené v čistém stavu, práce bez předchozího souhlasu zdarma.

.

Pro poskytnutí nejlepší služby a pochopení závady doporučujeme

TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ DO SERVISU.


Přijímací technik

Luboš Šefčík

 • Přijímací technik
 • Havárie
 • Lakovna
 • Půjčovna

Tel: 281 931 109

Tel: 602 386 719

Email: sefcik@intensys.cz

 

Dále nabízíme:

 • Komplexní likvidace škodních událostí
 • Úpravy užitkových vozů - nástavby a vestavby příslušenství
 • STK + EMISE - zajištění a příprava vozu na STK
 • AUTOPŮJČOVNA - Možnost zapůjčení náhradních osobních a užitkových vozidel
 • Odtahová služba
 • Autolakovna
 • Karosárna
 • Servis klimatizací za použití moderního automatu pro plnění a diagnostiku autoklimatizací všech typů. Provádíme také dezinfekci a aplikaci barviva pro detekci případných úniků chladícího média.
 • Rychloservis – jednoduché opravy jsme schopni provést ihned bez předchozího objednání.
 • Ruční mytí a čištění – naši pracovníci Vám zajistí pečlivé umytí a vyčištění interiéru Vašeho vozu.
 • Levné autodílny – pro starší vozy je možno zvolit levnější díly EUROREPAIR
 • Poradenství a kalkulace nákladů – neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem nebo požadavkem na cenu opravy či náhradního dílu.
 • PNEUSERVIS - Provádíme montáž i demontáž pneumatik, výměnu kol a s ní související seřízení geometrie a sbíhavosti. Pro vozy našich zákazníků dodáme pneumatiky,všech běžných výrobců. Provádíme pravidelnou sezónní výměnu pneumatik a dočasně nepotřebné pneumatiky u nás spolehlivě uskladníme na další sezónu.

 

STK A EMISE

 

Potřebujete STK a Emise?

Kompletní služby v oblasti technické kontroly a emisí zajistíme za Vás. Připravíme Váš vůz, tak aby mohl projít technickou kontrolou.

 

 

Práce bez souhlasu Citroen

 

Citroën se zavazuje neprovádět žádné práce bez Vašeho souhlasu… jinak je nebudete platit.
Pokud svěříte auto do servisu, technici budou provádět pouze opravy, které jste si dohodnuli.

V případě, že zjistí, že něco nefunguje, nebo najdou opotřebovaný díl, Citroën si vyžádá Váš souhlas, než se do příslušné práce pustí.

Nemusíte se proto bát žádného překvapení při úhradě faktury.Sleva na starší vozy Citroën

 

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let.

U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Váš Citroën tak získá díly stejné kvality jako ty, které byly použity při jeho výrobě, čímž prodloužíte jeho životnost.

 

10% na vozy starší 4 let
15% na vozy starší 5 let
20% na vozy starší 6 let
25% na vozy starší 7 let


Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!

Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství, řadu dílů Eurorepar, repasované díly, filtry pevný částic (FAP) a baterie.
Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu "Na věku záleží" vyhrazena.

 


 

Ze servisu s čitým vozem

 

Citroën se zavazuje vrátit Vám vůz po zásahu v servise v čistém stavu. Vedle oprav, kontrol nebo zásahů našich techniků tak věnujeme Vašemu vozu bezplatnou péči navíc.

Umytí vozu platí pro zakázky nad 10 000 Kč bez dalších doplňků a modelovou řadu / vozy DS.

 

Doporučeno vámi servis


 

 

 

VELKÁ AKCE NA KOLA SE SLEVOU AŽ 45 %

Se zimním obdobím přichází každoroční povinnost vyměnit letní pneumatiky za zimní. Zjednodušte si tento nutný servisní úkon a šetřete svůj čas i peníze. Pořiďte si druhou sadu kol se zimními pneumatikami a do budoucna vyměňujte již kompletní kola.

více informací

CITROËN SLEVA NA BATERIE 30%

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu. Patří k nim světla, alarm, topení, stěrače, palubní počítač či autorádio.

 

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v autorizovaném servisu CITROËN. Chcete-li být na zimu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za akčních 399 Kč.

Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

více informací

LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Všichni sníme o létě plném sportovního vyžití a výletů do přírody, kde si budeme v klidu užívat krásného počasí.

 

Pokud chcete být připraveni na jakoukoli výzvu, pořiďte si ke svému vozu CITROËN praktické doplňky. Využijte až 35% slev na originální letní příslušenství, které Vám zpříjemní cestování a poskytne nezbytnou ochranu všem cestujícím i samotnému vozu.

 

Úklid interiéru podstatně usnadní praktické koberečky či vana do zavazadlového prostoru. Je-li Vaším oblíbeným sportem cyklistika, zajisté oceníte bezpečné řešení přepravy kol na střešních nosičích nebo nosičích instalovaných na tažném zařízení. Nosiče, stejně jako střešní příčníky, jsou právě teď v nabídce za akční ceny a zároveň můžete využít i slevu na sluneční clony pro ještě vyšší komfort cestování.

více informací

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILTRU + SPREJ K VYČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE ZDARMA

Přijeďte do servisu CITROËN a nechte si vyměnit kabinový filtr. Při koupi kvalitního uhlíkového filtru dostanete jako dárek dezinfekční sprej k vyčištění klimatizace!

více informací

Filtry pevných částic se slevou 25 %

Pokud u svého vozu Citroën aktuálně řešíte výměnu filtru pevných částic (FAP)* nebo vás během servisní prohlídky upozornili na jeho končící životnost**, máme pro vás skvělou zprávu – nabízíme všechny filtry pevných částic se slevou 25 %!

více informací

AKČNÍ NABÍDKA ZIMNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vyberte si z akční nabídky originálního příslušenství CITROËN to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám!

více informací

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360