Citroën Berlingo

NOVÝ CITROËN BERLINGO


NEVYNALEZLI JSME RODINU, ALE AUTO, CO SE K NÍ HODÍ.

 

Nový Citroën Berlingo je od roku 1996 první zástupce tzv. segmentu „ludospace“ a tento model představujeme v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si zachovává veškeré vlastnosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo odráží odvážnou a inovativní odezvu, pokud jde o nový design, tak modularitu a praktičnost.

 

TVŮRCE SEGMENTU LUDOSPACE

 

Nový Citroën Berlingo je pohodlný, velmi prostorný a poskytuje širokou škálu možností výběru úprav na míru. Hlavní předností je vzdušný prostor, velká modularita 3 samostatných zadních sedaček, které lze jednoduše sklopit. Berlingo poskytuje dále mnoho úložných prostorů s multifunkčním systémem Modutop® nové generace. Interiér je kombinován pomocí různých barev a materiálů.

 

Nove Berlingo 1

 

 

 

24 KOMBINACÍ PERSONALIZACE


Barevné pojetí podtrhují balíčky Pack Color a jejich specifické bílé nebo oranžové lišty kolem mlhových světel a bočních ochranných prvků.

 

Nový Citroën Berlingo upoutá elegantní vzdušnou palubní deskou, která ponechává prostor celé řadě odkládacích přihrádek, a vyšší polohou sedadla řidiče.

 

Interiér výbavy XTR nabízí látkové čalounění Line Green s oranžovým pásem v opěradle.

 

Nový Citroën Berlingo se vyrábí ve široké škále barev karosérie : Bílá Banquise, Černá Onyx, Deep Blue, Červená Ardent, Šedá Artense, Šedá Platinium, Aqua Green, Písková Sable. Barevné pojetí podtrhují specifické oranžové  či bílé lišty kolem mlhových světel a ochraných prvků. Vnitřní interiér upoutá elegantní vzdušnou palubní deskou, která obsahuje mnoho odkládacích přihrádek. Pokud se rozhodnete pro paket Color White*, sada obsahuje : Bílé prvky kolem mlhových světlometů* a  které na bočních ochranných lištách dokonale ladí se širokou paletou barev karosérie, zejména pak s novou exkluzivní barvou zelená Aqua. Pokud se rozhodnete pro paket XTR**, získáte navíc k paketu Color Orange hliníková 17" kola SPIN, zadní nárazník v barvě karoserie, zpětná zrcátka v barvě černá Onyx, palubní deskou v odstínu Resada Green a interiér Wild Green s oranžovým pruhem.


* Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

** K dispozici na přání.

 

 

DESIGN

Nový Citroën Berlingo vás zaujme na první pohled.  Třetí generace přichází s výrazným a odvážným vzhledem s elegantními liniemi.  Vyšší a kratší kapota, dynamická silueta a výrazná přední maska spolehlivě odlišuje váš nový vůz od konkurence. Citroën Berlingo je pohodovější, důvtipnější, modernější, praktičtější a poskytuje nové designové ochranné prvky Airbump®.

 

IKONA SEGMENTU LUDOSPACE

Berlingo M vs XL

Nový Citroën Berlingo se vyrábí v nové přepracované karoserii, jejíž design je moderní a hravý. Citroën Berlingo existuje ve 2 variantách: standardní velikost M ( 440 cm) a prodloužená verze XL ( 475 cm). Obě verze jsou dostupné v 5místném i 7místném* provedení a nabízejí optimální úroveň pohodlí. Velikost M je oproti velikosti XL o 35 cm kratší díky kratšímu rozvoru a zkrácenému zadnímu převisu. Třetí řada sedadel* je vyjímatelná i posuvná** a ponechává možnost volby mezi pohodlím pro cestující a větším objemem zavazadlového prostoru.

 

* K dispozici na přání.

** V délce XL.

 

 

 

Přední maska Berlingo 2019

 

 

Při pohledu zepředu upoutá Nový Citroën Berlingo stylovými prvky: jeho kratší a vyšší kapota, široká přední maska v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a posunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost podtrhuje jeho ladné křivky. Siluetu vozu je doplněna střešními nosiči a a designovými prvky Airbump®

 

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

POHODLNÍ A KLID NA PALUBĚ


Citroën Advanced Control

 

Nový Citroën Berlingo a jeho program Citroën Advanced Comfort® je vytvořen pro všechny cestující, aby jim umožnil nejvyšší možné pohodlí pro cestování. Přispívají k tomu především 4 základní oblasti: uživatelsky vstřícné technologie s intuitivním ovládáním, praktické uspořádání interiéru ve všech situacích, mysl uklidňující prostředí a dotykový a akustický komfort. Všechna tato inovativní řešení si kladou za cíl zajistit celkovou fyzickou i psychickou pohodu posádky.

 

Nový Citroën Berlingo poskytuje prosvětlenou kabinu díky velkým proskleným plochám 360°. Panoramatické střešní okno lze zatáhnout pomocí elektricky ovládané sluneční clony. Citroën Berlingo je praktický uvnitř i zvenku, nabízí příjemný vstup pomocí 2 velkých bočních dveří a také otevíratelné okno v zadních dveřích. Díky sklopitelným sedadlům lze vytvořit velkou prostornost a modularitu. Objem zavazadlového prostoru dosahuje ve velikosti M úctyhodných 775 litrů, ve velikosti XL dokonce 1050 litrů. Základní úložné přihrádky určené pro každodenní použití disponují 186 litry, verze Modutopu® dalších 92 litrů.

 

ModuTop Citroën

 

MODUTOP ® * - 92 litrů úložného prostoru a pozoruhodná světelnost

Systém Modutop ® přebírá to nejlepší z předchozích generací. Nová generace představuje nový unikátní střešní úložný prostor, který je přístupný ze zadních sedadel i ze zavazadlového prostoru. Nový průsvitný oblouk s přepážkami je celé délce osvícený tlumeným osvětlením, díky němuž můžeme vidět odložené věci.

 

OPTIMÁLNÍ MODULARITA

Modularita Berlinga


Zadní sedadla je možné samostatně nebo společně sklopit do podlahy a tím nechat vyniknout funkční zcela rovnou podlahu. Nový Citroën Berlingo může nabídnout po sklopení předního sedadla až 4 000 litrů objemu a v prodloužené verzi XL lze převážet ve voze předměty dlouhé více jak 3 metry. V zavazadlovém prostoru je možné prostor rozdělit pomocí praktického dvoupolohového krytu zavazadel*. Kryt je velmi praktický, unese až 25 kg zavazadel, které mohou být dostupné přes otevírací zadní okno*

* Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

 

Nový Citroën Berlingo je vyráběn ve dvou délkách s vyváženými rozměry a liniemi. Obě se vyrábějí v pěti nebo sedmimístné verzi a nabízejí optimální úroveň komfortu.

 

Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M.  Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posunovat, takže si uživatel může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující, nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.

 

MOTORY

Nový Citroën Berlingo je možné objednat s novými motory EURO 6.2, které splňují přísné emisní normy CO2. Berlingo je nabízené s dieselovými i benzínovými motory, které jsou vhodné do jakékoliv situace jak do města, tak mimo něj. Poprvé u nového Citroënu Berlingo je použita nová plně automatická osmistupňová převodovka EAT8 poskytující optimální jízdní komfort.

 

Benzínové motory jsou nabízené ve 2 verzích : PureTech: 1,2 l PureTech S&S 110 k nebo 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

 

Dieselové motory jsou nabízené ve 3 verzích : BlueHDi: 1,5 l BlueHDi S&S 75 k nebo 100 k nebo 130 k s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

 

Katalog vozu Berlingo zde

Ceník Citroënu Berlingo zde

Katalog příslušenství vozu Berlingo zde

Ceník příslušenství vozu Berlingo zde

 

 

Skladové vozy Citroën Operativní leasing Obchodní nabídka citroën Kontakty

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku kontaktujte

na tel. 724 204 204 nebo mailu prodej@intensys.cz našeho

prodejce Martina Fialu. Děkujeme

 

 

PŘÍKLADNÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST A ŘÍZENÍM STABILITY PŘÍVĚSU


Citroen Grip Control


Nový Citroën Berlingo poskytuje vynikající jízdní vlastnosti mimo jiné díky systému Grip Control (řízení prokluzu)* s asistencí pro jízdu ve svahu. Tento systém poskytuje zvládat tažnou sílu a rychlost vozu za jakýchkoliv podmínek a na všech typech povrchů, dokonce i v prudkém svahu. Doplňkovou funkcí k ESP je systém kontroly stability přívěsu, který sleduje oscilační pohyby přívěsu, působí na brzdy, aby přívěs stabilizoval, a v případě potřeby snižuje výkon motoru, aby vůz zpomalil.

 

* K dispozici na přání


 

 

HEAD-UP DISPLAY S BAREVNÝM ZOBRAZENÍM


Head-Up displej

 

Informace, které potřebuje řidič k řízení jsou promítány na výsuvný panel*, kde je barevně promítána rychlost, nastavení tempomatu a omezovače rychlosti.

 

* Podle zvolené verze a úrovně výbavy


 

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ 8" A FUNKCE MIRROR SCREEN


dotykovy displej

 

Nechte se hýčkat nejmodernějšími vymoženostmi z oblasti konektivity. Díky funkcím Apple CarPlayTM, MirrorLink ® nebo Android Auto lze ovládat a zobrazovat některé aplikace z telefonu na dotykovém 8" displeji vozu. Přes tento displej se ovládají také veškeré integrované funkce vozu, jako jsou asistenční systému řízení, klimatizace, i autorádio.

 
3D NAVIGACE A BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU

 

Bezdrátové nabíjení

 

Nejnovější navigační systém 3D s hlasovým ovládáním*, Citroën Connect Nav. Zbavte se překážejících kabelů díky novince umožňující indukční nabíjení** široké škály chytrých telefonů nebo přístrojů kompatibilních se systémem Standard Qi, pomocí nabíjecí podložky umístěné ve středové konzoli.

 

* Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

** K dispozici na přání

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360