Citroën SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Kvality verze Citroën SPACETOURER BUSINESS LOUNGE:

 

Elegantní styl, důmyslný komfort a prvotřídní vybavení – ocení nejen řidič, ale také všichni cestující ve voze. Luxusní uspořádání salónu se 4 nebo 5 místy otočenými do středu vozu a prosklená panoramatická střecha umožňují vytvořit ve voze ideální cestovní podmínky. Elegantní široký přední nárazník dodává přední části vozu impozantní vzhled a vzbuzuje pocit spolehlivé ochrany. Spolu s širokými předními světlomety zabudovanými vysoko nad nárazníkem propůjčuje vozu na silnici dominantní postavení. Xenonové světlomety verze Citroën SPACETOURER BUSINESS LOUNGE, které mají dvakrát větší svítivost než halogenové žárovky, zajišťují řidiči při jízdě v noci nebo za deště mnohem vyšší komfort řízení.

 

Citroën SPACETOURER je k dispozici ve 3 délkách karoserie

Verze m a XL jsou verze obvyklých rozměrů, oproti tomu verze XS je v této kategorii unikátní novinkou. na délku měří pouhých 4,60 m, a přesto nabízí místo pro 8 osob a velkoryse prostorný interiér. Díky svým kompaktním rozměrům a krátkému poloměru otáčení se ve městě i mimo něj pohybuje velmi lehce a obratně. Výška nového vozu Citroën SPACETOURER nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží v obchodních střediscích, na letištích i přístup na městská parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou.

 

Citroën SPACETOURER s novou modulární platformou je zasvěcený aktivnímu trávení volného času s rodinou nebo partou přátel. Pro společné výlety nabízí příjemný interiér, který lze díky posuvným a vyjímatelným sedadlům velmi snadno a rychle přizpůsobit potřebám přítomného okamžiku. Citroën SPACETOURER je k dispozici ve 3 délkách karoserie, s úrovní výbavy FEEL nebo SHinE a s až 8 pohodlnými místy na palubě. Citroën SPACETOURER pro vás bude ideálním společníkem v každodenním životě i při cestách na dovolenou. S pomocí systému Grip control vás s jistotou doprovodí na každé vaší cestě. tento vylepšený protiprokluzový systém optimalizuje pohon předních kol v závislosti na povrchu vozovky. Kvalitní akustické odhlučnění a příkladné jízdní vlastnosti vytvářejí ve voze komfortní a příjemnou atmosféru.

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360