Citroën SPACETOURER

CITROËN SPACETOURER

Citroën SpaceTourer vám otevře doposud neobjevené možnosti!Vůz s osobnosti, který vám zpříjemní život a přidá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr.

Citroën SPACETOURER je k dispozici ve 3 délkách karoserie. Verze M a XL jsou verze obvyklých rozměrů, oproti tomu verze XS je v této kategorii unikátní novinkou. na délku měří pouhých 4,60 m, a přesto nabízí místo pro 8 osob a velkoryse prostorný interiér. Díky svým kompaktním rozměrům a krátkému poloměru otáčení se ve městě i mimo něj pohybuje velmi lehce a obratně. Výška nového vozu Citroën SPACETOURER nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží v obchodních střediscích, na letištích i přístup na městská parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou.

 

Citroën SPACETOURER s novou modulární platformou je zasvěcený aktivnímu trávení volného času s rodinou nebo partou přátel. Pro společné výlety nabízí příjemný interiér, který lze díky posuvným a vyjímatelným sedadlům velmi snadno a rychle přizpůsobit potřebám přítomného okamžiku. Citroën SPACETOURER je k dispozici ve 3 délkách karoserie, s úrovní výbavy FEEL nebo SHinE a s až 8 pohodlnými místy na palubě. Citroën SPACETOURER pro vás bude ideálním společníkem v každodenním životě i při cestách na dovolenou. S pomocí systému Grip control vás s jistotou doprovodí na každé vaší cestě. tento vylepšený protiprokluzový systém optimalizuje pohon předních kol v závislosti na povrchu vozovky. Kvalitní akustické odhlučnění a příkladné jízdní vlastnosti vytvářejí ve voze komfortní a příjemnou atmosféru.

Citroën SpaceTourer vám otevře doposud neobjevené možnosti! Vůz s osobnosti, který vám zpříjemní život a přidá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr. Typický neokázalý design se svými harmonickými tvary navozuje pocit jistoty a odolnosti.

 

Tajemství okouzlujícího šarmu nového vozu Citroën Spacetourer spočívá ve velkorysých křivkách, pronikavým pohledu, krásných tvarech… Perfektnost svého vzhledu nový Citroën SpaceTourer podbarvuje 9 barvami karoserie: černou Onyx, modrou Impérial, hnědou Rich Oak, šedou Platinium, šedou Aluminium, oranžovou Tourmaline, modrou Lagoon, béžovou Sable nebo bílou Banquise. Jedná se o vůz, ve kterém vyvoláte rozruch na každém rohu!

 

DESIGN

Denní LED svícení

Nové svislé lišty LED světel denního svícení opticky pokračují na linii podběhů kol.  Nad předními mlhovými světlomety působí velmi harmonicky a Citroën SpaceTourer s nimi získává vzhled uhlazeného dobrodruha.

PROSKLENÉ PLOCHY & BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

Hojnost vnitřního prostoru a užitečná koncepce vozu Citroën SpaceTourer ještě více exceluje při pohledu z profilu, kdy široké boční posuvné dveře a velké prosklené plochy dávají předvídat pohodlně prostorný interiér.

ZADNÍ OKNO

Záď vozu SpaceTourer  je dokonalým spojením stylu a funkčnosti…  Užité výklopné zadní dveře přímo nabádají k cestování a jejich rozměry naznačují nebývale velkorysé prostory, které se uvnitř vozu ukrývají. Zadní okno vsazené do jemně propracované plochy dveří je otevíratelné a jeho zkosené spodní hrany souzní s tvarem zadních bočních oken.

ROZMĚRY, S KTERÝMI SPLNÍ KAŽDÝ ÚKOL

SpaceTourer je v nábídce ve třech délkách (XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m) včetně verze XS, která je jedinečná i přes kompaktní rozměry nabízí až 9 míst na palubě. Nejlepší dodávky jsou ty nejkratší, víte to?

VÝŠKA DO 1,90 M

Není potřeba se ohraničovat! Citroën SpaceTourer je jistota, že bez potíží zajede do všech podzemních garáží. Nejvhodnější rozměry (D: od 4,60 do 5,30 m, Š: 1,92 m, V: 1,90 m), elektro-hydraulický posilovač řízení a průměr otáčení v rozmezí 11,30 a 12,40 m… Citroën SpaceTourer vás hned přesvědčí, že svou svižností vyhoví požadavkům celé rodiny.

POHODA

Prostranný interiér nového vozu Citroën SpaceTourer je vymyšlen pro cestovní duch a s maximální péčí věnovanou řidiči i spolujezdcům. Každý moment strávený na palubě vozu, se tak pro vás stane příjemným zážitkem pohody a relaxace.

Čalounění sedadel z příjemných a z jemných materiálů přidává komfort sezení. Ve 2. a 3. řadě může být vůz vybaven nezávislými posuvnými sedadly s možností nastavení opěradla, loketními opěrkami a s pohodlnými opěrkami hlavy, která cestujícím poskytnou pohodlí na nejvyšší úrovni. Odpočinek při cestě na dovolenou si může dopřát celá rodina!

Veškeré prvky jsou umístěny na palubní desce tak, aby je měl řidič na dohled i na dosah ruky – přístrojová deska se současnými grafickými ukazateli, 7’’dotykový displej, ovladače vytápění, odkládací prostory nebo tlačítka pro otevření bočních elektricky pohyblivých dveří…

MÍSTO PRO CELOU RODINU

Koloběžka pro benjamínka a kytara prvorozeného … vše najde ve voze Citroën SpaceTourer a jeho nespočetných odkládacích prostranstvích svoje místo. Příjemný interiér, vyšší pozice při řízení, posuvná sedadla, panoramatické střešní okno, nejlepší jízdní komfort a výborná akustika ... Komfort na cestách se srovná s komfortem vašeho domova. Vítejte ve svém pojízdném obýváku!

Potvrzeno v praxi! Citroën SpaceTourer vykazuje nejlepší spotřebu ve své kategorii: na 100 km vypotřebuje jen 5,1 l a emise se pohybují na úrovni 133 g/km CO2 (kombinovaná spotřeba motoru BlueHDi 115 S&S MAN6).

 

CITROËN SpaceTourer má v nabídce Dieselové motory BlueHDi, které vykazují následující spotřebu paliva a emise CO2 (platí pro verzi XS):

  • 1.6 BlueHDi 115 S&S MAN6: 5,1 l/100 km, 133 g/km CO2
  • 2.0 BlueHDi 150 S&S MAN6: 5,3 l/100 km, 139 g/km de CO2
  • 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6: 5,8 l/100 km,151 g/km CO2

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

 

tel : 724 204 204

mail : prodej@intensys.cz


Skladové vozy Citroën Obchodní nabídka citroën Kontakty

 

Těšíme se na vás

 

 

 

 

 

 

 

  


TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

CITROËN Connect Nav je nový on-line navigační systém s 3D vyobrazením na 7" displeji a dotykovým nebo hlasovým ovládáním s integrovanou mapou Evropy s doživotním aktualizováním zdarma.

Potřebujete navigaci nebo chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu? S Mirror Screen je to jednoduché! Dovolí vám totiž bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7’’ displeji. Mirror Screen funguje s technologiemi Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Velice praktické, že?

VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Adaptivní tempomat

Adaptivním tempomat vozu CITROËN SpaceTourer automaticky změní rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Využitím brzdění motorem a s působením na akcelerátor je systém zdaten snížit rychlost až o 20 km/h.

 

Systém sledování mrtvého úhlu

 

 

 

Systém pozorování mrtvého úhlu pomocí ultrazvukových snímačů zaznamenává prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vám oznamuje přítomnost jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozpětí 12 až 140 km/h.

 

Active Safety Brake

 

Za pomocí multifunkční kamery je systém v horní části čelního skla schopen vyhodnotit riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň zmenšil její následky. Při rychlosti: do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou překazit,
- nad 30 km/h zmenší její důsledky.

 

Adaptivní tempomat

 

 

 

CITROËN SpaceTourer automaticky pomocí adaptivního tempomatu upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem může snížit rychlost až o 20 km/h

 

Active Safety Brake

 

Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti:

– do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit

- nad 30 km/h sníží její následky.

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

 

tel : 724 204 204

mail : prodej@intensys.cz


Skladové vozy Citroën Obchodní nabídka citroën Kontakty

 

Těšíme se na vás

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360