Citroën Jumpy VAN

EFEKTIVNÍ ARCHITEKTURA

Efektivní architektura nového vozu Citroën Jumpy zohledňuje veškeré požadavky na funkčnost, praktičnost a ergonomii moderního užitkového vozu a přizpůsobí se všem vašim potřebám. Modulární platforma poslední generace použitá u nového modelu Jumpy vychází z platformy EMP2. Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg, užitečný objem 6,6 m3 a na tažné zařízení můžete připojit náklad o hmotnosti až 2,5 t. Díky modularitě koncepce nového vozu Jumpy jsou v nabídce verze se 2 rozvory (2,92 m a 3,27m) a se 2 zadními převisy (0,80 m a 1,15 m). Kombinací uvedených rozměrů vzniká nabídka 3 délek karoserie.

KOMFORT ŘÍZENÍ: NOVÝ PŘÍSTUP K ERGONOMII

Přední sedadla nového vozu Citroën Jumpy vynikají svou propracovanou ergonomií: řidič má ze zvýšené pozice o situaci na vozovce dobrý přehled. Díky možnosti podélného a výškového nastavení sedadla je pozice při řízení mnohem pohodlnější.
Nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka umožňuje i tepelnou izolaci kabiny, optimální akustické parametry a klidnější prostředí pro řízení vozu. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých jízdách velmi vhod.
*Podle verze výbavy

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Máte plné ruce? Žádný problém: díky funkci „boční posuvné dveře s hands-free ovládáním“ můžete boční posuvné dveře bezkontaktně otevřít a zavřít, což je v tomto segmentu věc zcela nevídaná. Stačí zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tato funkce vám usnadní nakládání a vykládání vozu, když máte plné ruce.

*Podle verze výbavy

OVĚŘENÝ POMOCNÍK PRO VAŠE PODNIKÁNÍ!

Citroën Jumpy je ideálním partnerem pro řemeslníky a podnikatele, kteří hledají pracovní nástroj, jenž jim usnadní život. Šikovný, moderní a funkční Citroën Jumpy je určen pro mnoho profesí. Ať jste umělec, doručujete zboží, pracujete ve stavebnictví nebo službách, bezpochyby najdete vůz Jumpy, který vám bude vyhovovat!

Citroen Jumpy prodej

 Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360