Citroën Jumper Combi - JIŽ NENÍ V NABÍDCE

Osobní varianta modelu Jumper v sobě spojuje odolnost a kapacity užitkového vozu s vysokou úrovní pohodlí při cestování. Četné prvky výbavy, technologická vyspělost nebo pocit bezpečí, to vše svědčí o atraktivitě pro široké spektrum zákazníků.

 

Dieselové motory HDi 110, HDi 130, HDi 150 a HDi 180 vybavené nejmodernějšími technologiemi poskytují vozu dostatek dravosti a síly i v nejnáročnějších jízdních podmínkách.

 

Citroën Jumper nabízí množství kombinací nejen v užitkových, ale i v osobních verzích.

Verze Kombi v konfiguraci 8 nebo 9 míst (podle toho, zda je vpředu dvojsedadlo spolujezdce) je k dispozici ve dvou délkách a dvou výškách karoserie (L1H1, L2H2).

Každá z těchto verzí nabízí jiný prostor pro posádku a náklad:

  • L1H1: vnitřní délka 2,67 m vnitřní výška 1,66 m
  • L2H2: vnitřní délka 3,12 m vnitřní výška 1,93 m

Objem zavazadlového prostoru je podle karoserie 1 m3 nebo 4 m3.

 

Vnitřní šířka vozů činí 1,88 m (1,41 m mezi podběhy kol). Velkorysý prostor, vlídná a sympatická atmosféra: Citroën Jumper Kombi disponuje veškerým komfortním vybavením, jehož je třeba k tomu, aby měla celá posádka stále optimální podmínky pro cestování. Proto je v celém vnitřním prostoru vozidla rovnoměrně rozváděn teplý i studený vzduch. Vpředu čtyřmi centrálními výdechy, z nichž dva jsou nastavitelné, po stranách čtyřmi výklopnými výdechy a výdechy nasměrovanými k podlaze v kombinaci s odmrazováním čelního skla. Vyšší komfort zajišťuje cestujícím na zadních sedadlech nezávislá klimatizace (za příplatek) s rozvodným panelem umístěným ve stropu a s individuálními vývody. Jejich ovládání je seskupeno ve středové části palubní desky stejně jako autorádio s CD přehrávačem a ovládáním na volantu.

 

Přídavné nezávislé topení dodávané za příplatek umožňuje spustit vytápění vnitřního prostoru vozu v předem naprogramovanou dobu. Usnadňuje se tak i startování motoru.

 

Jednoduchost a intuitivní uspořádání modelu Jumper Kombi maximálně ulehčují řidiči pocit z jízdy. Všechny ovládací prvky vozu jsou v blízkém dosahu a signalizační kontrolky poskytují okamžitý přehled.

 

Sedadlo řidiče lze zcela nastavovat (podélné nastavení, výška a sklon sedáku, sklon opěradla, bederní opěrka...). Pro optimální komfort ho lze za příplatek navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

 

VELKÉ MNOŽSTVÍ ODKLÁDACÍCH PŘIHRÁDEK

Citroën Jumper Kombi nabízí v přední části četné odkládací přihrádky včetně přihrádky na palubní desce, držáku na nápoje, chlazené přihrádky před sedadlem spolujezdce a centrálního uzamykatelného boxu ve spodní části palubní desky. V zadní části je řada odkládacích přihrádek a síťky na zachycení předmětů v zadní části vozu. Cestující mají tedy po ruce vše, co při cestě potřebují.

 

BOHATÁ VÝBAVA

Pobyt na palubě usnadňuje velká řada prvků výbavy. Některé jsou součástí sériové výbavy (programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti, elektrické ovládání oken atd.), jiné jsou k dispozici za příplatek, jako například automatická klimatizace. Citroën Jumper je rovněž vybaven kompletním audio/telematickým systémem s autorádiem CD / MP3 a systémem Connecting Box (Bluetooth a USB).

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360