Citroën Jumper

CITROËN JUMPER


Citroën Jumper je společníkem při práci a zároveň vizitkou společnosti pro kterou pracuje. Tento model má vše, aby vás oslnil.

Svými originálními tvary potvrzuje Citroën Jumper připravenost k plnění všech pracovních úkolů. Na první pohled je patrné, že je schopen vyvinout velkou sílu, je určen k naložení těžkých břemen a odhodlán k pokoření všech cest a terénů... Hovoří o tom již samotný výraz vozu, jasně rozeznatelný mezi tisíci jinými, se svým širokým, obepínajícím nárazníkem a integrovanou maskou chladiče, zvýrazněnou chromovanými a velkoryse dimenzovanými šípy slavného továrního znaku. Nebo světlomety s hladkým sklem, zasazené do horní části blatníků pro zajištění lepšího osvětlení. Či široké boční ochranné pásy, které u nejtěžších verzí zakrývají dokonce i podběhy kol... Vše u Citroënu Jumper vyjadřuje rozhodnutí doprovázet uživatele všude tam, kam to vyžaduje jejich profese.

 

ROZMĚRY PRO VŠECHNY

Modelová řada umožňuje všem profesím plnohodnotně využít kvalit vozu. Citroën Jumper je k dispozici se třemi různými rozvory a objemem nákladového prostoru od 8 m3 do 17 m3, při celkové délce 6,63 m, celkové hmotnosti při zatížení až 4 tun a při užitečném zatížení přibližujícím se 2 tunám. Řidičské oprávnění pro nákladní automobily je v tomto případě samozřejmě nutností!

 

SNADNÝ PŘÍSTUP

Citroën Jumper, dodávaný ve čtyřech možných délkách a třech výškách karoserie, umožňuje pozoruhodné množství konfigurací. Vnitřní šířka dosahuje hodnoty 1,87 m, mezi podběhy potom činí 1,42 m. Podnikatele, kteří dbají na optimalizaci svých investic, zaujme také ložná plocha. Tím spíše, že naprostá rovina vnitřních bočních stěn a rozměry zadních a bočních dveří umožňují snadné a optimální využití celého vnitřního prostoru Citroën. Boční posuvné dveře jsou zavěšeny v horní kolejničce a vedeny dvěma dalšími kolejničkami, umístěnými v poloviční výšce a ve spodní části vozidla, aby bylo umožněno snadné a spolehlivé otevření dveří za všech okolností. U Citroën Jumper se šířka dveří pohybuje od 1,075 m do 1,250 m a výška mezi 1,485 m a 1,755 m.

 

ŽIVOT NA PALUBĚ

Citroën Jumper je koncipován jako skutečná mobilní kancelář podnikatele. K ergonomicky vydařeným sedadlům a akustickému komfortu v kabině byla pro větší pohodlí řidiče a cestujících vpředu do posledních detailů promyšlena také palubní deska. Kromě uspořádání ovladačů a kontrolek, které přirozeně "padnou" do ruky, usnadňují život na palubě početné prvky sériové výbavy (elektrické ovládání oken, elektrická zrcátka...) či výbavy na přání (parkovací asistent, tempomat...).

 

JUMPER FURGON

CITROEN JUMPER VALNÍK

Spolehlivost, kvalita, know-how...

Profesionálové jsou ke svému užitkovému vozu stejně nároční jako sami k sobě. Citroën Jumper má vše pro to, aby splnil jejich očekávání, je partnerem při práci a rovněž vlajkovou lodí jejich podniku. Nejen špičkové technologie a specifické vnitřní uspořádání, ale rovněž elegantní design a kvalitní výbava jsou známkou prosperujícího podniku, jež si přeje zajistit svým zaměstnancům ty nejlepší pracovní podmínky a současně dbá na návratnost svých investic. Volba Citroënu Jumper neznamená v dnešní době pouze získání pracovního prostředku, ale také podporu image podniku a jeho budoucnosti ať již u vlastních zákazníků nebo v porovnání s konkurencí.


Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360