NOVINKA - Citroen C5 AIRCROSS HYBRID

SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

 

PLUG-IN HYBRID MODELOVÉ ŘADY CITROËN SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID, SUV TŘÍDY Ë-KOMFORT Toto SUV je prvním krokem strategie značky CITROËN. Jejím cílem je nabídnout do roku 2025 plně elektrifikovanou modelovou řadu. Nabídka by měla být určena pro multifunkční využití a dostupná co největšímu počtu zákazníků. Nové SUV C5 Aircross Hybrid je ztělesněním všestrannosti. Plně elektrický režim umožní bezproblémový vjezd do bezemisních zón a levnější dopravu

C5 Aircross Hybrid automobil

 

  • CITROËN C5 Aircross Hybrid je příslibem nových zážitků z jízdy, kombinuje nesporné přednosti SUV a programu Citroën Advanced Comfort ® s výhodami Plug-in hybridního pohonu. Jakmile do vozu nastoupíte, okamžitě pocítíte jistotu a bezpečí. Celek působí velmi komfortním dojmem, který je umocněn tichým chodem v plně elektrickém režimu, stejně jako příkladným odhlučněním kabiny díky akustickým vrstveným předním oknům

 

C5 Aircross Hybrid

 

  • 3 REŽIMY JÍZDY PRO KAŽDODENNÍ VYUŽITÍ PLUG-IN HYBRID. Všestranné SUV C5 Aircross Hybrid nabízí potěšení z jízdy v plně elektrickém režimu v každodenním provozu s výhodami dlouhého dojezdu se spalovacím motorem, který je užitečný na delších trasách. Ovladač umístěný na středové konzole umožňuje zvolit jeden ze 3 režimů jízdy: Elektrický, Hybridní nebo režim Sport. ELEKTRICKÝ REŽIM Vůz disponuje dojezdem v plně elektrickém režimu až 55 km* do rychlosti 135 km/h, což je dostačující pro většinu běžných každodenních cest. HYBRIDNÍ REŽIM Kombinace elektromotoru a spalovacího motoru pro co nejefektivnější využití obou pohonných jednotek, nízkou spotřebu a emise CO2. REŽIM SPORT SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid nabízí v tomto režimu dynamičtější jízdu díky součinnosti elektromotoru a spalovacího motoru s maximálním kumulovaným výkonem 225 k.

 

C5 Aircross Hybrid vlastnosti

 

  • SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid vyniká velmi snadnou obsluhou. K dispozici jsou tři způsoby dobíjení baterie v kombinaci s možností zajištění instalace zvoleného dobíjecího zařízení. Pomocí klasické zásuvky (8 A) se baterie dobije na maximální kapacitu za 7 hodin nebo prostřednictvím zásuvky se zvýšeným výkonem za 4 hodiny (14 A). S Wallboxem, který je v nabídce originálního příslušenství CITROËN, se dobití vozu s příplatkovou nabíječkou 7,4 kW zkrátí na méně než 2 hodiny. Nabíjecí kabel je uložen na vyhrazeném místě pod podlahou zavazadlového prostoru. Nabíjecí zásuvka vozu je umístěna v levém zadním blatníku. Zásuvka vozu je opatřena světelnou diodou, aby bylo možné sledovat proces nabíjení. Když je baterie dobita do plné kapacity, elektromobil disponuje dojezdem 55 kilometrů*. Společnost CITROËN poskytuje záruku na 70 % kapacity baterie na dobu 8 let nebo do nájezdu 160 000 km. Informace ohledně vhodného dobíjecího zařízení vám zodpoví autorizovaný prodejce CITROËN, který vám rovněž doporučí specializovanou firmu. Ta provede kontrolu stávající elektroinstalace a eventuálně montáž zařízení. V případě, že nebude možné instalaci provést, objednávku je možné zrušit. *Dojezd v plně elektrickém režimu se pohybuje vrozmezí od 50 do 55 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu a reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.).

 

C5 Aircross Hybrid

 

 

  • Katalog vozu C5 Aircross Hybrid  zde
  • Ceník C5 Aircross Hybrid zde

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku kontaktujte

na tel. 724 204 204 nebo mailu prodej@intensys.cz našeho

prodejce Martina Fialu. Děkujeme

 

Operativní leasing Obchodní nabídka citroën Kontakty

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360