CITROËN C5 AIRCROSS

NOVÝ SUV CITROËN C5 AIRCROSS


CITROËN představuje Nový SUV C5 Aircross, vzhled a architektura mají veškeré atributy pravého SUV - zvýšená světlá výška a robustní design pro příjemný pocit jistoty, jedinečnost značky Citroën s chrániči Airbump, velká kola, kola o průměru 720mm, světlá výška 230 mm, střešní lišty, ochranné kryty podvozku a podběhů kol. Nový Citroën C5 Aircross má nové progresivní hydraulické dorazy tlumičů a Advanced Confort sedadla, díky kterým se stává nejkomfortnější SUV ve své kategorii. Samostatná zadní sedadla jsou podélně posuvná a sklopná, zajišťují výjimečný uživatelský komfort na nejvyšší úrovni. Objem zavazadlového prostoru je v rozmezí 580 až 720 l. Ve výbavě najdeme 6 technologií konektivity a 20 asistenčních systémů. Nový Citroën C5 Aircross právem nosí titul SUV nové generace.

 

DESIGN

INTERIÉR JE MÍSTEM POHODY A BEZPEČÍ

CITROËN C5 AIRCROSS vyniká svoji délkou 4,50 m, sebevědomým vzhledem a výkonností bez známek agresivity. Jeho přední impozantní maska, elegantní tvary a vysoká kapota s výraznými designovými prvky Airbump jsou dominantou vozu. C5 Aircross je vybavený prosklenou panoramatickou střechou, která dodává vozu vetší světelnost v interiéru. Velkorysé a vzdušné prostory jsou praktické a nepostrádají funkčnost. Přední palubní deska je vyrobena z měkčeného plastu po celé své délce. Vysoko posazené sedadlo řidiče umožňuje řidiči získat velký přehled před sebou, široká středová konzole podtrhuje harmonii a bezpečí celého vozu.

SEDADLA ADVANCED CONFORT


Nový Citroën SUV C5 Aircross je vyroben se širokými opěradly i sedáky, které jsou podobné křeslům. Přední sedadla jsou výškově nastavitelná, opěrky hlavy mají výškové i osové nastavení. Přeni sedačky C5 Aircross kromě vyhřívání mohou být opatřena vícebodovou masážní funkcí. Řidič i spolujezdec mohou mít nezávisle možnost si na dotykovém displeji zvolit jeden z 5 programů masáží zad, ramen a beder.

 

 

 

SUV NĚJVĚTŠÍ VARIABILITOU USPOŘÁDÁNÍ VE SVÉ KATEGORII

Nový Citroën SUV  C5 Aircross na rozdíl od konkurenčních modelů nabízí  3 samostatné zadní sedadla. Všechna tyto sedadla mají stejnou šířku, přičemž každý cestující má tak stejný komfort. Podélný posun v rozmezí 15mm poskytuje přizpůsobit cestujícímu vyšší komfort na nohy nebo zvětšit zavazadlový prostor. Zavazadlový prostor je možné zvětšit do vodorovné poloh složením zadních sedaček. Také v interiéru Nového SUV Citroën C5 Aircross je řada odkládacích prostorů, největší chlazená přihrádka se vyskytuje v středové opěrce. Další schránky se vyskytují u spolujezdce i ve dveřích automobilu. Ve středovém panelu na palubní desce je umístěná přihrádka na drobnosti vybavená bezdrátovým dobíjením chytrého telefonu.

 

 

 

CITROEN A 6 TECHNOLOGIÍ KONEKTIVITY

Nový Citroën SUV  C5 Aircross disponuje intuitivním systémem využívající špičkové technologie zaručující kontinuitu mezi mobilními přístroji a vozem : dotykový kapacitní 8" displej, který ovládá nastavení vozu, telefon, navigaci, funkci mirror screen či Citroën Connect Nav. Nabídku rozšířené konektivity dále doplňuje Citroën Connect Box s balíčkem Pack SOS&Assistance, bezdrátovým dobíjením chytrého telefonu a systémem ConnectedCAM Citroën™.

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

tel : 724 204 204

mail : prodej@intensys.cz

 

Operativní leasing Skladové vozy Citroën Kontakty

 


 

30 KOMBINACÍ EXTERIÉRU, 5 PROVEDENÍ INTERIÉRU

Nový SUV C5 Aircross nabízí 30 možných vlastních úprav vozu exteriéru, které doplňuje 7 barev karosérie (šedá Acier, bílá Banquise, modrá Tijuca, šedá Platinium, červená Volcano, bílá Nacré, černá Perla Nera) a 3 balíčky Pack Color (Red, Silver, White). Individuální stylové úpravy se dají objednat v 5 variantách : standardní verze, Metropolitan Grey, Wild Grey, Metropolitan Grey a Hype Brown se sedadly Advanced Confort.

 

Interiér Metropolitan Beige

Metropolitan Beige interiér

 

Interiér Metropolitan Beige zdůrazňuje prostor, eleganci a jas. Kožené čalounění Grey v kombinaci s látkovým čalouněním sladěné se šedou středovou konzolí, šedým pásem v horní části opěradel a šedou středovou konzolí.

 

Sedadla jsou z programu Advanced Comfort.

 

Interiér Metropolitan Grey

 

Interiér Metropolitan Grey zdůrazňuje eleganci kontrastu: kožené čalounění Graphite s kombinací látkového čalounění pěkně kontrastuje s šedou středovou konzolí, lištou palubní desky a šedým pásem v horní části opěradel.

 

Sedadla jsou z programu Advanced Comfort.

 

Interiér Wild Grey


V Interiéru Wild Grey září vitalita a dynamika: Stone Grey látkové čalounění je doplněné v kombinaci látky s efektem černé kůže, oranžovým pásem v horní části opěradel, lištou palubní desky a šedou středovou konzolí.

 

Sedadla jsou z programu Advanced Comfort.

 

Interiér Hype Brown

 

Hype Brown interiér je předurčen pro nejnáročnější zákazníky : sedadla jsou vyrobena v kombinaci kůže Nappa Brown a látky s efektem černé kůže, volant potažený elegantní černo-hnědou kůží, pás v horní části opěradel je vyroben z materiálu Alcantra ve světle šedém odstínu, lišta palubní desky, kryt přístrojové desky Brown.


Sedadla jsou z programu Advanced Comfort.

 

20 TECHNOLOGIÍ NA PODPORU ŘÍZENÍ

 

 

20 TECHNOLOGIÍ NA PODPORU ŘÍZENÍ

20 TECHNOLOGIÍ NA PODPORU ŘÍZENÍ

 

 

TLUMIČE S PROGRESIVNÍMI HYDRAULICKÝMI DORAZY®

 

CITROËN C5 AIRCROSS má jako první možnost vyzkoušet exkluzivní novinku Citroënu – Odpružení s tlumiči hydraulickými dorazy, které propůjčují jedinečný jízdní komfort. Tato inovace umí lépe pohlcovat i filtrovat malé i velké nerovnosti na vozovce, vytváří dojem "létajícího koberce". Běžně používané tlumiče jsou složeny z tlumiče, pružiny a mechanického dorazu, zatímco progresivní hydraulické dorazy se přidávají dva – jeden pro stlačení a jeden pro rozpínání. V případě velkého stlačení a rozpínání je pohyb zpomalen postupně, to aby nedošlo k prudkému zastavení. Při pomalém či mírném rozpínání a stlačení vytváří dojem "létajícího koberce" a pocitu, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova letí.

 

 

NOVÉ MOTORY 6.2

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8


Nový Citroën SUV C5 Aircross je vyráběn s účinnými a výkonnými motory Euro 6.2 s manuální 6stupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou 8stupňovou převodovkou EAT8. Nabídka zahrnuje 2 benzínové verze PureTech 130 S&S MAN6 a PureTech 180 S&S EAT8 a 3 dieselové verze BlueHDi 130 S&S MAN6, BlueHDi 130 S&S EAT8 a BlueHDi 180 S&S EAT8.

Spotřeba vozidla se díky 2 dodatečným rychlostním stupňům snížila o 7 %, řazení se stalo tak hladší a příjemnější.

 

Katalog vozu Cenik vozu citroen Operativní leasing Kontakty

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

tel : 724 204 204

mail : prodej@intensys.cz


 

 

Těšíme se na vás


 

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360