Citroën C4 Spacetourer - JIŽ NENÍ V NABÍDCE

Citroën C4 Spacetourer

Citroën C4 SpaceTourer hraje otevřenou hru a trumfy mu nechybí. Rozměrné panoramatické čelní sklo navazuje na kapotu motoru a plynule přechází ve střechu.

Vysoké panoramatické čelní sklo a panoramatické střešní okno nabízí prosklenou plochu výjimečných rozměrů a široký rozhled. Vítejte ve světě nových dimenzí: ve světě světla a prostoru.

 

Citroën C4 SpaceTourer

Dokonalost až do nejmenších detailů̊

 

Dívejte se a pochopíte: Citroën C4 Spacetourer hraje otevřenou hru a trumfy mu nechybí. Rozměrné panoramatické čelní sklo navazuje na kapotu motoru a plynule přechází ve střechu. Dynamická boční linie je elegantně zvýrazněna jemným prolomením, které vozu dodává celkovou plynulost a lehkost. Zakulacená zadní část vozu prodloužená zadním spojlerem dodává vznosnému prostoru dynamiku. Vzhled zadní části vozu je synonymem stability a dává tušit výborné jízdní vlastnosti. Ještě pořád jstena pochybách? Máte-li rádi osobité vozy, určitě kolem Citroënu C4 Picasso neprojdete bez povšimnutí.

 

Pronikavý pohled dvou předních světlometů doplněných přídavnými LED diodovými světlomety, horizontálně řešená zadní sdružená světla, barevné provedení směrových ukazatelů, jemné prolomení plynulé linie ve formě vlny, vytříbenost stylu – to vše svědčí o dovednosti značky dvojitého šípu: Citroën C4 Spacetourer je připraven čelit kritice nesmlouvavých pohledů, těch Vašich. Nově koncipovaná, stylově čistá a plynulá palubní deska vozů Citroën C4 Spacetourer a Grand C4 Spacetourer je strukturovaná kolem obou centrálních displejů. První z nich, centrální dotykový displej 7” umožňuje intuitivně ovládat veškeré funkce vozidla: Dvouzónovou klimatizaci, Podpůrné prvky řízení, média, navigaci, nastavení vozu, Službu Citroën multicity Connect (pro Čr není k dispozici), Telefonování. Druhým je panoramatická obrazovka 12” HD, která zobrazuje všechny podstatné jízdní informace (rychlost vozidla, otáčky motoru, stav paliva...). Podle potřeby může řidič volit zobrazení informací z navigace, multimédií nebo informace týkající se podpůrných prvků řízení, a to ve vysokém rozlišení. na pozadí obrazovky je dokonce možné umístit vlastní fotograi. Řidičsi také může obrazovku graficky přizpůsobit svému vkusu výběrem jedné ze tří možných grackých variant.

 

DVOUZÓNOVÁ KLIMATIZACE

Díky dvouzónové klimatizaci, která je standardně k dispozici na všech verzích, si mohou cestující vpředu samostatně regulo- vat teplotu. Ostatní cestující mohou v případě potřeby využít výdechy klimatizace vzadu.

 

TELEFONOVÁNÍ

Hands free sada bluetooth je zárukou bezpečného telefonování za jízdy (vyžaduje kompatibilní telefon). Díky dotykovému displeji 7” je ovládání telefonních funkcí (přijetí a ukončení hovoru, přístup do adresáře, možnost přiřazení fotograe k jednotlivým kontaktům) skutečně snadné.

 

PODPŮRNÉ PRVKY ŘÍZENÍ NASTAVENÍ VOZU

Za pomoci dotykového displeje 7” je možné aktivovat a deaktivovat všechny podpůrné prvky řízení jako třeba systém sledování mrtvého úhlu, automatické dálkové světlomety, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Park Assist...

 

NASTAVENÍ VOZU

Za pomoci dotykového displeje 7” je možné aktivovat a deaktivovat všechny podpůrné prvky řízení jako třeba systém sledování mrtvého úhlu, automatické dálkové světlomety, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Park Assist... Ve stojícím vozidle je možné přes dotykový displej 7” nahlížet do interaktivního návodu k obsluze, měnit grafické rozhraní panoramatické obrazovky nebo využít kterýkoli z dalších nástrojů jako je kalkulačka, kalendář...

 

MÉDIA

na dotykovém displeji 7” se snadno přesunete z přehrávače CD na uSb klíč nebo na digitální Jukebox mP3 či na rádio, kde si snadno vyberete jednu z mnoha uložených stanic. Jednoduše se budete pohybovat i v seznamu skladeb umístěných na Vašem přenosném hudebním přehrávači. Vysokou kvalitu zvuku zajišťuje HiSystem by JbL®, a to prostřednictvím osmi reproduktorů a technologii prostorového rozložení zvuku Arkamys®.

 

INTERIÉR NOVÝCH VOZŮ CITROËN C4 SPACETOURER A GRAND C4 SPACETOURER JE ZPRACOVANÝ V DUCHU LOFTU. KABINĚ ZAPLAVENÉ SVĚTLEM DOMINUJÍ PROSTOR A POHODLÍ, UŠLECHTILÉ MATERIÁLY ČI EXKLUZIVNÍ SEDADLA S MASÁŽNÍ FUNKCÍ.


Nové vozy Citroën C4 Spacetourer a Grand C4 Spacetourer nenabízí jen potěšení z jízdy. Díky neskutečně prostornému a pohodlnému interiéru se přenesete do zcela jiné dimenze. Panoramatické čelní sklo zaplaví kabinu světlem. Za volantem pak oceníte detaily, jimž byla věnována maximální péče, ať už se jedná o elegantní palubní desku v dvoubarevné harmonii nebo o celkový dojem umocněný použitím kvalitních materiálů příjemných na dotyk. Vaše pohodlí je pro CITrOËn prioritou.

 

DOST MÍSTA PRO VŠECHNY, PROSTOR PRO VŠECHNO

DÍKY SVÉ PŘÍKLADNÉ MODULARITĚ JE NOVÝ CITROËN GRAND C4 SPACETOURER SCHOPNÝ POhODLNĚ POJMOUT AŽ 7 DOSPĚLÝCh OSOB, ANIŽ BY BYL JEJICH KOMFORT JAKKOLI OMEZEN. OBĚ SEDADLA VE TŘETÍ ŘADĚ LZE SNADNO SKLOPIT A VYTVOŘIT TAK PROSTOR PRO VŠECHNA ZAVAZADLA A JEMNĚJŠÍ PŘEDMETY MOTORY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ: 98 g CO2 /km*

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360