Citroën C3 Aircross

Citroën C3 Aircross

Nový Citroën C3 Aircross je prostě báječný.Ve světě se prosazuje svým originálním, silným a inovovaným vzhledem. Automobil obsahuje všechny prvky bezpečí a svoji velikostí působí jako velké a robustní SUV,  velká chromová lišta s LED diodami zvýrazňuje vysokou kapotu.

Zadní postranní okénka jsou vyrobena z polykarbonátu se zabudovanou barevnou folii vytvářející nepřehlédnutelný grafický kontrast vůči zadnímu sloupku. V interiéru tohoto SUV nové generace Vás příjemně překvapí vysoko posazené sedadlo řidiče.

 

V POHODĚ NA VŠECH TYPECH TERÉNU: GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

 

Toto SUV Vám pomůže ovládnout silnici! Díky velkým kolům a výšce zvládá vůz každý terén, napomáhá tomu funkce Grip Control se systémem Hill Descent assist.

Citroen C3 Aircross tak může měnit pohyblivost předních kol dle terénu a v nízké rychlosti se udrží i na velmi strmých svazích.

 

c3 aircross zezadu

 

MRŠTNÝ VE MĚSTĚ DÍKY ZPĚTNÉ PARKOVACÍ KAMEŘE SE SYSTÉMEM TOP REAR VISION

 

Citroen C3 ulehčuje každodenní život, cítí se skvělé ve městě i mimo něj. Technologie Park Assist vám ve městě usnadní parkování.

 

Zadní parkovací kamera se systémem Top Rear Vision zobrazuje na dotykovém 7" displeji okolí zádní části auta zobrazované shora v úhlu 180°.

PROSTORNÝ & ULTRA PŘIZPŮSOBITELNÝ

OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU AŽ 520 LITRŮ

interiér

 

Propracovaná architektura Citroënu C3 Aircross nabízí největší prostor ve své kategorii a výjimečný komfort s 5 místy a velkým místem nad hlavou a pro nohy.

 

Spolujezdci nejsou omezováni, pokud jde o zavazadla, jelikož vůz C3 Aircross se může pyšnit nejobjemnějším zavazadlovým prostorem ve svém segmentu a jednodušším přístupem díky širokému vstupu, velkým 5. dveřím a sníženému prahu. Jeho exemplární objem 410 litrů se může díky pohyblivé lavici (v maximální poloze vepředu) zvětšit na 520 litrů.

 

Účelný Citroën C3 Aircross je také vybaven zatažitelným krytem zavazadlového prostoru, který lze uložit za zadní sedadlo, aby bylo možné transportovat vyšší předměty.

 

Mezi další chytré prvky patří možnost získat rovnou podlahu zavazadlového prostoru i se sklopenými opěradly zadních sedadel, která má dvě možné polohy. Místo spolujezdce vpředu je nastavitelné, můžete ho překlopit a délka nákladu se tak zvýší až na 240 cm.

Vysoká užitnost

 

 

ROBUSTNÍ A OCHRANNÝ DESIGN


Nový Citroen C3 Aircross upoutá pozornost propracovanou krátkou a zároveň vysokou kapotou, která mu dodává v tomto odvětví výjimečný postoj. Září z něj pocit síly a robustnosti, vepředu i vzadu zaujme světelný podpis, karoserie je horizontálně skvělé vyvážená a její hojné tvary nevykazuji známky agresivity.

 

SUV přejímá grafický podpis Citroënu s dvoustupňovými světlomety. Dávají přední masce charakter a nesou identitu stejně jakou poslední modely značky.

 

Na zadní straně zaujmou výrazná „ramena“, která podtrhují šířku a promyšlený charakter SUV. Odkaz na novou C3 a koncepční vůz C-Aircross představuji/vykazuji zadní světla s 3D efektem.

 

Nový Citroën C3 Aircross je jako řádné SUV vybaven na boku širokými blatníky na úrovni podběhů kol a pro ochranu před malými nárazy černými prahovými lištami.

 

 

Aircross Foto

CITROËN CONNECT BOX

Connect Box Citroën

 

Tato služba (nebo tísňové volání) vás propojí se specializovanou asistenční službou umožňující zavolat odbornou pomoc v případě havárie nebo poruchy.

 

 

5 VÝKONNÝCH MOTORŮ


Motory

 

 

Rozsáhlá škála efektivních a úsporných motorů nové generace spojuje moderní technologie, s kterými se můžete vydat na daleké cesty. Toto SUV je v nabídce s benzínovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi.


Automatická převodovka EAT6 sloučená se systémem Stop & Start je k užití s benzínovým motorem PureTech, dieselový motor BlueHDi 120 je dodáván s 6-ti stupňovou manuální převodovkou.

 

Katalog vozu C3 AIRCROSS zde

Ceník Citroënu C3 AIRCROSS zde

Katalog příslušenství vozu Citroënu C3 AIRCROSS zde

Ceník příslušenství vozu Citroënu C3 AIRCROSS zde

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

tel : 724 204 204

mail : prodej@intensys.cz

 

Skladové vozy Citroën Obchodní nabídka citroën Obchodní nabídka citroën Kontakty

 

TĚŠÍME SE NA VÁS


UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ


C3 aircross head-up


S barevným HEAD-UP displejem zobrazuje C3 Aircross základní informace snadno, aniž byste museli ztratit pohled na cestu před vámi. Aktuálně jsou na sklopném displeji informace zobrazovány barevně.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU


Bezdrátové nabíjení


Citroën C3 Aircross nabízí bezdrátové nabíjení ve vyhrazeném místě ve středové konzoli. Kompatibilní aplikace v smartphonu lze ovládat skrze 7" dotykový displej s funkcí Mirror Screen a nechybí podpora Apple CarPlayTM či Android Auto.


GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

Grip control Citroën

 

C3 Aircross se systémem Grip Control® poskytujícím jízdu za kterýchkoliv podmínek, specifickými 16" nebo 17" pneumatikami Mud & Snow dává opravdu univerzální řízení a je určen pro všechny typy silnice, bez ohledu na povrch a podmínky.

 

Systém Grip Control® posiluje bezpečnost a nabízí 5 režimů.

 

Systém Grip Control® je možné ponechat fungovat automaticky v režimu Standard, nebo si zvolit některý z ostatních režimů (ESP OFF, Sníh, Písek).

 

Se systémem Grip Control® je provázaná funkce Hill Assist Descent, která vůz udrží v nízké rychlosti i na velmi strmých kopcích.

 

Tato technologie dovoluje zachovat dráhu auta a minimalizuje riziko proklouznutí při cestě dolů.

ODPŮRNÉ PRVKY ŘÍZENÍ

Podpůrné prvky řízení

 

Nový C3 Aircross shromažďuje intuitivní ovládání technologií pro klid a bezpečnost při jízdě na středu palubní desky v dotykovém displeji, za kterým se skrývá taktéž spoustu prvků přispívajících k pomoci a bezpečnosti při jízdě.

 

Navigace C3 Aircross

 

Funkce Mirror Screen s technologiemi Android Auto, Apple Car Play™ a MirrorLink® dovoluje bezpečně používat multimediálního obsahu a aplikací smartphonu, které se zrcadlí na 7" dotykový displej a mohou se jednoduše používat. Navigace nové generace obsahuje mapové podklady TomTom, které jsou pravidelně aktualizovány.

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

tel : 724 204 204

mail : prodej@intensys.cz

 

Skladové vozy Citroën Kontakty

 

 

85 KOMBINACÍ: NEBOJTE SE BAREV!

C3 Aircross se vyznačuje nevídanou nabídkou osobních úprav na míru, je tvořená 85 barevnými kombinacemi 8 odstínů karosérie, 4 odstínů střechy u dvoubarevných verzí a 4 balíčků Pack Color.

 

Individualizace je promyšlená do poslední maličkosti: střešní nosiče dodávají další barevné prvky ke krytům zpětných zrcátek, lištám světlometů, středům kol a zadní postranní okénka vytvářející dojem žaluzií.

 

Úpravy na míru poskytuje i kabina, kterou lze v 5 rozlišných stylech.


V nabídce je 5 stylů: Standard, Metropolitan Grey, Urban Red, Hype Mistral a Hype Colorado: každý má své vlastní osobité rysy, shodné se světem mody nebo nábytkářství.

 

Můžete se tak dle vlastního stylu přichýlit ke klasickým odstínům nebo kontrasty zjemnit. V nabídce je také několik typu kol, kolekce stylizovaných nebo 16" a 17" litá kola s diamantovým výbrusem.

 


Aircross přední maska

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360