NOVINKA - Nový Citroën C3

CITROËN C3

Nový Citroën C3 je auto inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Z hlediska komfortu je nový Citroën C3 vybaven novými sedadly Advanced Comfort a odpružením, které jej řadí na 1. místo ve své kategorii.  Moderní vůz s připojením na internet nabízí i 12 asistenčních systémů řízení pro usnadnění každodenního života.

 

CONNECTED CAM CITROËN: NATOČTE SVÉ ZÁŽITKY


 

Kamera ConnectedCAM Citroën™ přináší neokázalost a klid. Technologická novinka „made by Citroën“ nabízí široký úhel záběru (120°), full HD rozlišení, 2 miliony pixelů, GPS a vnitřní paměť 16 GB. Kamera je umístěná přímo za zpětným zrcátkem na čelním skle, zaznamenává vše, co řidič vidí venku před sebou. Stává se tak svědkem jeho jízdy kvůli dvěma hlavním funkcím:

 

Pomocí jednoho kliknutí může řidič vyfotit, co vidí, a podělit se tímto záběrem bezpečně na sociálních sítích. Pomocí této kameře si řidič může uložit do paměti krásné krajiny, západy slunce atd. Rovněž si může dlouhým stisknutím zaznamenat až 20 vteřin trvající záběr a po zastavení ho sdílet. Sdílení je přístupné prostřednictvím bezplatné aplikace ConnectedCAM Citroën, která umožňuje najít a dělit se fotografiemi a videi.

 

Při nárazu se automaticky aktivuje záznam a uloží 1,5 minuty záznamu (30 vteřin před / 1 minutu po). Tento záznam může řidič využít při nehodě jako důkaz.

 

Citroën prezentuje nový Citroën C3 a oživuje svůj bestseller, kterého vyrobil od roku 2002 již více než 3,5 milionů kusů.

 

Pro novou C3 je charakteristická pestrá barevnost, převrací zažité principy a vnáší do nich svěžest, optimismus a převrací zažité principy. Liší se se jedinečnými tvary a grafickými prvky, které mu zaručují energičnost a velkou sebejistotu.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®


Advanced Control Citroën

 

Vznik nového Citroënu C3 se řídil programem Citroën Advanced Comfort®, s jehož pomocí byly komfortní prvky ve voze rozváženy do detailů. Cestující tak ihned po nastoupení vnímá pohodu, kterou obstarávají vizuálně i fyzicky pohodlná sedadla, panoramatické střešní okno, které vpouští do kabiny spoustu světla, důmyslné odkládací přihrádky i celý velkorysý a příjemný prostor.

 

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO



Posádka Nového Citroënu C3 si užívá neobvyklé světlosti v celém vnitřním prostoru, díky panoramatickému střešnímu oknu což posiluje pocit sounáležitosti s okolím.

 

KOMFORT UVNITŘ VOZU


Komfort C3


 

Významná péče byla věnována sedadlům. Sedadla jsou prostorná a široká pro větší pohodlý a zároveň mají moderní styl. Díky bederní opěrce a materiálům s měkčenou pěnou uvnitř dodávají komfort na té nejvyšší úrovni

Řidič a celá posádka si tak pohodlí užívají v několika stupních. Při usednutí je čeká měkkost, potom podpora při sezení a vše je posilněno designem sedadel. Pružné pěny mají také ochránit posádku od silnice pro lepší jízdní komfort.

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

tel. 724 204 204

mail: prodej@intensys.cz

 

Skladové vozy Citroën Obchodní nabídka citroën Kontakty

VYBERTE SI BAREVNOU KOMBINACI

Barvy karosérie C3

 

Nová C3 se vyrábí ve dvoubarevném zpracování exteriéru, v nabídce je 9 odstínů karoserie ( šedá Shark, šedá Alu, červená Rubi, Almond Green, Orange Power, písková Sable, Cobalt Blue, bílá Banquise a černá Perla Nera ) a 3 odstíny střechy ( čená Onyx, bíla Opale a červená Aden ), umožňující 97 kombinací. Nabídka barev napomáhá oživit barevnou střechou klasicný odstín karosérie nebo naopak ztlumit barevný odstín střídmou střechou. Některé tyto kombinace podtrhují svěží a moderní vzhled nové C3.

 

Kterou budete vlastnit?

 

NOVÁ C3 JE PERSONALIZOVATELNÁ

V nabídce individualizace jsou možnosti téměř neomezené. Přejete si jedno tónová nebo dvou tónová? S nebo bez Airbump®? Vnitřní interiér spíše klasický nebo nápadný? Vybrat si můžete ze všech barevných kombinací!

 

Styl Metropolitan Grey

Metropolitan Grey

 

Zaměřený na jas v interiéru, světlé barvy a měkké textilní materiály, které se objevují i na palubní desce, výsledkem je stejnorodý celek inspirovaný nábytkářstvím.

 

Styl Urban Red

Urban Red

 

Styl Urban Red si pohrává s kontrastem mezi světlými a tmavými barvami interiéru. Palubní deska je prošitá a okolí palubní desky se vine červená lišta.

 

Styl Hype Colorado

Hype Colorado

 

Styl Hype Colorado je určena pro nejnáročnejší zázazníky, používá nejkvalitnější měkké materiály a speciální zpracování. Komplet je doplněn o dvoubarevný volant.

 

 

ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU



Asistent usnadňující rozjezd do svahu. Zabrání nechtěnému posunu vozu po uvolnění brzdového pedálu a pracuje při sklonu větším než 3 %, kdy udržuje vůz na místě po dobu 2 vteřin.

 

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU


sledovani_uhlu_c3



Systém upozorňuje řidiče pomocí piktogramu ve zpětných zrcátcích na výskyt jiného auta v mrtvém úhlu. Zařízení funguje na stejném principu jako čidla parkovacího asistenta, znamená velkou výhodu z hlediska bezpečnosti, například na městských dálnicích.

 

NAVIGACE CITROËN CONNECT NAV


Navigace Citroën


Novou generaci navigace je možné ovládát hlasem nebo přes dotykový 7" displej. Interaktivitu mezi posádkou a novou C3 dále posiluje systém hlasového ovládání, který umožňuje komunikovat s telefonem, médii a navigací.

 

ZPĚTNÁ PARKOVACÍ KAMERA




Zpětná parkovací kamera s čidly parkovacích asistentů po zařazení zpátečky poskytne zobrazení na hlavním displeji pohled na situaci za vozem. Na obrazovce se znázorní barevné čáry, které definují vzdálenost vozu od případné překážky. Výsledkem je vskutku lepší výhled pro usnadnění manévrování.

 

DIESELOVÉ MOTORY BlueHDi & BENZÍNOVÉ PureTech



Nová C3 poskytuje nejnovější generaci benzínových motorů PureTech a dieselových motorů BlueHDi, které jsou výkonné a úsporné.

 

Benzinová verze nové C3 je k dispozici s tříválcovými motory PureTech 82 s manuální převodovkou a PureTech 110 (Stop & Start) s automatickou převodovkou EAT6, v dieselové verzi s manuální převodovkou a motory BlueHDi 75 (Stop & Start) a 100 (Stop & Start).

 

Katalog vozu C3 zde

Ceník Citroënu C3 zde

Katalog příslušenství vozu Citroënu C3 zde

Ceník příslušenství vozu Citroënu C3 zde

 

 

Pro předváděcí jízdu nebo obchodní nabídku nás kontaktujte na :

tel - 724 204 204

mail - prodej@intensys.cz

 

Skladové vozy Citroën Obchodní nabídka citroën Operativní leasing Kontakty

 

Těšíme se na vás

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360