Citroën C-Elysée - JIŽ NENÍ V NABÍDCE

Díky harmonicky vyváženým proporcím potvrzují linie vozu Citroën C-Elysée hned na první pohled svůj charakter moderního a prostorného sedanu spojujícího působivou eleganci a robustnost, v níž vstupuje technologie do služeb komfortu. Čelní maska vozu, jež svým provedením zdůrazňuje elegantní tvarování kapoty, Vás ihned okouzlí širokou chromovanou lištou s logem CITROËN. Z celé karoserie vyzařuje působivá impozantnost a robustnost. Upoutá Vás zejména široký rozvor náprav, boční silueta karoserie či vypouklé blatníky. Citroën C-Elysée se může pyšnit nejen pozoruhodnou jízdní stabilitou, příkladným komfortem pro cestující na zadních sedadlech, ale i objemným zavazadlovým prostorem.

Díky velkému rozvoru náprav a širokým rozchodům mezi předními i zadními koly je Citroën C-Elysée schopen zajistit vynikající jízdní stabilitu a vysokou úroveň bezpečnosti pro všechny cestující, a to jak při jízdě ve městě, tak na dlouhých cestách. Během testovacích jízd ujel vůz více než 4 miliony kilometrů po celém světě, a to za nejrůznějších jízdních podmínek. Vůz Citroën C-Elysée byl koncipován tak, aby vydržel mnohaleté užívání a aby každá jeho součást dokázala odolat zubu času. Také vnitřní prostor nabízí nevídaný komfort. Pojme pět dospělých cestujících i s jejich zavazadly při zachování těch nejlepších podmínek pohodlí a požitku z jízdy.

 

PROSTORNÝ A ELEGANTNÍ SEDAN

Velkorysé vnější rozměry vozu Citroën C-Elysée pocítí cestující také uvnitř. Nejen řidič a spolujezdec si mohou na předních sedadlech při jízdě užívat pohodlí. V tomto voze ocení výjimečný prostor i cestující na zadních sedadlech, kteří zde budou mít dostatek místa pro nohy. Citroën C-Elysée tak dokáže dokonale plnit úlohu rodinného vozu. Prostorný interiér, za nějž by se nemusely stydět ani velké limuzíny, doplňuje palubní deska s dekorem, jejíž provedení a vzhled se liší dle zvolené úrovně výbavy. Veškeré materiály byly zvoleny s ohledem na jejich elegantní vzhled, pro jejich odolnost a také snadnou údržbu. Nesmíme opomenout ani pohodlná sedadla, jež svým příjemným tvarováním přímo vybízejí k usednutí do vozu.

Nezpevněné silnice, sníh, extrémní teplo či zima... Citroën C-Elysée byl navržen tak, aby se dokázal přizpůsobit i těm nejobtížnějším jízdním podmínkám. Důraz byl kladen především na odolnost. Jedná se zejména o dvojité těsnění okolo dveří, které dokáže ochránit před venkovním hlukem i prachem cest. Materiály, použité na exteriér vozu, byly vybrány nejen s ohledem na elegantní vzhled, ale také pro svou kvalitu a odolnost.

 

VNITŘNÍ PROSTOR: PROSTOR SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Se svým prostorným interiérem je vůz Citroën C-Elysée stvořený nejen pro všechny Vaše potřeby, ale také pro potřeby celé rodiny. Sedadla byla navržena v souladu s pěti nezbytnými požadavky: jedná se o důraz na design, pohodlí, snadnou údržbu, odolnost a praktičnost.

Sedadlo řidiče je výškově nastavitelné; zadní lavice může být dělená v poměru 2/3 – 1/3, sklopení je přitom velmi

snadné a intuitivní. To umožňuje velkou modularitu, díky níž značně rozšíříte celkový úložný prostor. Zavazadlový prostor s objemem 506 litrů je snadno přístupný, praktický a neuvěřitelně prostorný. Zahrnuje také odkládací prostor pod podlahou o objemu 20 litrů, který je ideální pro uskladnění menších předmětů. Citroën C-Elysée nabízí celou řadu originálních doplňků, které jsou k dispozici z nabídky Příslušenství.

Mezi jinými i střešní nosiče, které Vám usnadní přepravu objemnějších zavazadel.

 

Citroën C-Elysée představuje nové motory, které byly vyvinuty s cílem optimalizovat výkon, spotřebu a zajistit odolnost i v těch nejobtížnějších podmínkách provozu. Základní benzinový motor 1.2 VTi 72 nové generace je k dispozici v kombinaci s manuální nebo nebo manuální 5-st. pilotovanou převodovkou (k dispozici v průběhu roku 2013). Řadu benzinových motorů doplňuje nový motor 1.6 VTi 115, jenž nabízí manuální nebo automatickou převodovku. Citroën C-Elysée je k dostání i s osvědčeným dieselovým motorem 1.6 HDi 92, u nějž jsou vynikající výkon a nízká spotřeba paliva samozřejmostí.

 

VELKÝ SEDAN PLNÝ MALÝCH PŘEKVAPENÍ

Citroën C-Elysée představuje elegantní a prostorný sedan plný drobných technologií, které Vám usnadní cestování a přispějí k větší radosti z jízdy. Pro pohodlné a klidné řízení je zde tempomat a omezovač rychlosti, který můžete během jízdy snadno aktivo- vat. Omezovač rychlosti umožní, aby vůz nepřesáhl řidičem stanovenou rychlost. Funkci lze deaktivovat prudkým sešlápnutím plynového pedálu.

Tempomat udržuje rychlost zvolenou řidičem bez nutnosti použít plynový pedál. Funkci lze automaticky vypnout sešlápnutím brzdového pedálu, spojky nebo manuálně pomocí ovladače. Samozřejmostí je i elektrický posilovač řízení a dálkové ovládání centrálního zamykání s možností samostatného odemknutí zavazadlového prostoru. Vůz může být vybaven také elektricky ovládanými a vyhřívanými vnějšími

zpětnými zrcátky či elektricky ovládanými okny zadních dveří s možností jejich deaktivace za pomoci tlačítka umístěného na centrální konzoli.

 

Ceník

 

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360