SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

 

SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid Business je první hybridní model značky, který je inspirovaný potřebami profesionálních zákazníků. Spojuje výhody elektromotoru s flexibilitou spalovacích motorů.

V plně elektrickém režimu má dojezd až 50 km při rychlosti do 135 km/h (měřeno metodou WLTP – emise CO2 do 39 g*).

SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid se snadno dobíjí, zachovává si veškeré přednosti spalovacích verzí a je obohacen o specifika, jako jsou speciální rozhraní, asistenční systémy řízení ve spojení s inovativními technologiemi připojení a Ë-KOMFORT. V plně elektrickém režimu nabízí naprosto ojedinělý akustický komfort. SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid Business je vybaven sedadly Advanced Comfort, nabízí nevídanou variabilitu vnitřního uspořádání a velkou kapacitu zavazadlového prostoru od 460 l až do 600 l.

 

Katalog vozu zde

Ceník vozu zde

Přijďte si ho vyzkoušet.

Pro předváděcí jízdu nás kontaktujte na tel : 724 204 204

NOVÁ PŘEVODOVKA Ë-EAT8

C5 Aircross Hybrid SUV kombinuje benzinový motor PureTech 1.6 180 S&S s elektrickým motorem o výkonu 80 kW.

V plně elektrickém režimu nulových emisí má vůz dojezd až 50 km při rychlosti do 135 km/h (odhadovaný údaj, který podléhá probíhající homologaci dle metody WLTP). Osmistupňová převodovka nové generace Ë-EAT8 má optimalizované řazení se schopností rekuperace, díky čemuž se při brzdění motorem baterie dobíjí.

ENERGICKÝ DESIGN SUV CITROËN C5 Aircross

Hybrid svým osobitým a robustním vzhledem bez známek agresivity oživuje principy segmentu SUV. Široká a charismatická přední maska nezapře příslušnost k nejnovějším modelům značky. Při pohledu z boku vynikne výrazná a dobře profilovaná karoserie orámovaná nepřerušeným 360° pásem oken. Zadní světla se čtyřmi podlouhlými moduly s LED diodami a 3D efektem vytvářejí okouzlující světelný podpis, který poukazuje na šířku vozu. SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid vyniká velkou možností přizpůsobení a nabízí 39 barevných kombinací exteriéru. Logo „hybrid“ na víku zavazadlového prostoru, monogram „h“ na předních blatnících a barevné lamely modrého paketu Anodised jasně identifikují Plug-in Hybrid. Stejně jako exteriér, rovněž interiér nového SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid můžete přizpůsobit svým představám. V nabídce jsou kvalitní materiály, volit můžete mezi textilním čalouněním nebo elegantní kůží Nappa. Vysoko posazené sedadlo řidiče a prostorný reprezentativní interiér evokuje pohodlí a bezpečí.

 

Katalog vozu zde

Ceník vozu zde

Přijďte si ho vyzkoušet.

 

Pro předváděcí jízdu nás kontaktujte na tel : 724 204 204. Těšíme se na Vás

 

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360