CITROËN SLEVA NA BATERIE 35%

SLEVA NA BATERIE 35 %!

vše se odvíjí od baterie! Baterie zajišťuje start vozu a dodávku energie dalším zařízením: autorádio, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, světla… Pravidelné používání, nízké teploty a mrazivé počasí snižují její životnost. Pro cenný pocit jistoty si můžete nechat baterii prověřit ve svém autorizovaném servisu Citroën pomocí speciálního testeru.


Pokud Citroën servis zjistí, že akumulátor ve Vašem vozu není v dobré kondici, doporučujeme vyměnit za novou. Mohlo by se stát, že vůz nenastartujete. Kvalitní nové baterie jsou obzvláště důležité ve automobilech se systémem Stop&Start, kde jiné než doporučené baterie nemohou dosáhnout adekvátního využití. Nevhodné baterie můžou způsobit jejich rychlé zničení.

Citroën servis pro Vás připravil zimní akční nabídku – slevu 35 % na všechny akumulátory! Baterie Citroën jsou vyvinuty přímo pro Váš vůz, vyznačují se především vysokou kvalitou a vynikajícím poměrem cena/výkon. Baterie Citroën zakoupíte již od 1 450 Kč.

Akce Citroën servis platí v INTENSYSU od 7. ledna do 28. února 2019.

 

Pro objednávky akumulátorů volejte 281 932 525 nebo pište servis@intensys.cz

Děkujeme


Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360