Servisní akce

CITROËN SLEVA NA BATERIE 35%

SLEVA NA BATERIE 35 %!

vše se odvíjí od baterie! Baterie zajišťuje start vozu a dodávku energie dalším zařízením: autorádio, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, světla… Pravidelné používání, nízké teploty a mrazivé počasí snižují její životnost. Pro cenný pocit jistoty si můžete nechat baterii prověřit ve svém autorizovaném servisu Citroën pomocí speciálního testeru.


Pokud Citroën servis zjistí, že akumulátor ve Vašem vozu není v dobré kondici, doporučujeme vyměnit za novou. Mohlo by se stát, že vůz nenastartujete. Kvalitní nové baterie jsou obzvláště důležité ve automobilech se systémem Stop&Start, kde jiné než doporučené baterie nemohou dosáhnout adekvátního využití. Nevhodné baterie můžou způsobit jejich rychlé zničení.

Citroën servis pro Vás připravil zimní akční nabídku – slevu 35 % na všechny akumulátory! Baterie Citroën jsou vyvinuty přímo pro Váš vůz, vyznačují se především vysokou kvalitou a vynikajícím poměrem cena/výkon. Baterie Citroën zakoupíte již od 1 450 Kč.

Akce Citroën servis platí v INTENSYSU od 7. ledna do 28. února 2019.

 

Pro objednávky akumulátorů volejte 281 932 525 nebo pište servis@intensys.cz

Děkujeme


více informací

Zimní příslušenství

Po barevném podzimu přijde, doufejme, bílá zima, a pokud i Vy milujete zimní sporty, už brzy vyrazíte s Vaším Citroënem na hory. Jak ale zabalit vše potřebné a přepravit celou rodinu a všechno zimní vybavení? Díky doplňkům Citroën to bude hračka!

Od 1. října 2018 do 28. února 2019 pro Vás Citroën připravil nabídku originálního příslušenství, kterým můžete nejen zvýraznit styl svého vozu, ale také zvýšit jeho komfort, praktičnost a bezpečnost. Originální doplňky Citroën splňují přísné bezpečnostní podmínky a jsou vyráběny přímo pro Váš vůz.

více informací

Podzimní prohlídka za 399 Kč

Přichází podzim a s ním deštivé počasí, ranní mlhy, první mrazíky V tomto období se na svůj vůz potřebujete plně spolehnout. Svěřte svůj Citroën do rukou profesionálů, kteří provedou veškeré potřebné kontroly Vašeho vozu před náročnou zimou.

 

Přijďte od 1. října do 30. listopadu na podzimní servisní prohlídku za 399 Kč. Naši technici Váš vůz prověří a v případě potřeby zajistí odbornou výměnu náhradních dílů.

 

Pro případné opravy využijte výhod věrnostního programu Citroën & Vy – v závislosti na stáří Vašeho vozu můžete dostat slevu až 25 % na originální náhradní díly!více informací

Nové obutí za akční ceny

SLEVA NA HLINÍKOVÁ KOLA CITROËN až 44 %!

Využijte mimořádné akční nabídky a dodejte svému vozu CITROËN osobitý a stylový vzhled! Pořiďte si novou sadu hliníkových kol za bezkonkurenční ceny a usnadněte si veškeré budoucí práce spojené s povinnou výměnou pneumatik, která vás zanedlouho čeká. Do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola. 

Neváhejte a využijte naší nabídky na vybrané modely hliníkových kol se slevou až 44 %! Pořiďte si nové zimní obutí, které přispěje k bezpečné jízdě a navíc bude elegantním doplňkem pro váš nový vůz CITROËN.

více informací

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360