Citroën SPACETOURER

CITROËN SPACETOURER, PRO ŽIVOT BEZ OMEZENÍ

Citroën SPACETOURER je k dispozici ve 3 délkách karoserie. Verze m a XL jsou verze obvyklých rozměrů, oproti tomu verze XS je v této kategorii unikátní novinkou. na délku měří pouhých 4,60 m, a přesto nabízí místo pro 8 osob a velkoryse prostorný interiér. Díky svým kompaktním rozměrům a krátkému poloměru otáčení se ve městě i mimo něj pohybuje velmi lehce a obratně. Výška nového vozu Citroën SPACETOURER nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží v obchodních střediscích, na letištích i přístup na městská parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou.

 

Citroën SPACETOURER s novou modulární platformou je zasvěcený aktivnímu trávení volného času s rodinou nebo partou přátel. Pro společné výlety nabízí příjemný interiér, který lze díky posuvným a vyjímatelným sedadlům velmi snadno a rychle přizpůsobit potřebám přítomného okamžiku. Citroën SPACETOURER je k dispozici ve 3 délkách karoserie, s úrovní výbavy FEEL nebo SHinE a s až 8 pohodlnými místy na palubě. Citroën SPACETOURER pro vás bude ideálním společníkem v každodenním životě i při cestách na dovolenou. S pomocí systému Grip control vás s jistotou doprovodí na každé vaší cestě. tento vylepšený protiprokluzový systém optimalizuje pohon předních kol v závislosti na povrchu vozovky. Kvalitní akustické odhlučnění a příkladné jízdní vlastnosti vytvářejí ve voze komfortní a příjemnou atmosféru.

 

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Jistě znáte dilema, jak s plnýma rukama otevřít dveře vozu...

Citroën SPACETOURER pro vás má řešení– boční posuvné dveře s hands-free ovládáním, kdy stačí jen zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře se automaticky odemknou a otevřou na straně, kde se právě nacházíte. Praktické, důmyslné a jedinečné. Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou.

 

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

interiér vozu Citroën SPACETOURER je příjemně prosvětlený dvoudílným panoramatickým střešním oknem s protislunečními clonami. o teplotní komfort cestujících ve druhé a třetí řadě pečuje přídavná klimatizace se stropním rozvodem vzduchu. budete se cítit jako v letadle. V noci vytváří LED osvětlení ve voze harmonickou atmosféru.

 

OTEVÍRATELNÉ OKNO ZAVAZADELNÍKU

Citroën SPACETOURER myslí na všechno! A hlavně na to, jak vám zjednodušit život... okno v zadním výklopném víku je otevíratelné, abyste do zavazadlového prostoru mohli bez námahy a zbytečné manipulace odložit tašku, vzít si oblečení nebo tenisovou raketu zapomenutou na krytu zavazadlového prostoru. Prostě a jednoduše!

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ S INTUITIVNÍM OVLÁDÁNÍM

Citroën SPACETOURER vám dává k dispozici nejmodernější technologie, které usnadňují a zpříjemňují řízení vozu. na dotykovém displeji 7“ můžete ovládat všechny multimediální funkce, telefon a navigaci. Funkce mirror Screen, která funguje s technologií Apple carPlay®, mirrorLink® a Android Auto (k dispozici později), vám umožní bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém displeji (vyžaduje kompatibilní telefon). K dispozici je i nový navigační systém 3D citroën connect nav s hlasovým ovládáním nebo parkovací asistenční systém top rear Vision, který přenáší na dotykový displej pohled na zadní část vozu a jeho okolí snímaný shora v úhlu 180° a usnadňuje tak manévrování s vozem v městském provozu.

 

 

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Funkce vyhodnotí podmínky provozu, a pokud je to možné, přepne automaticky potkávací světla na dálková a naopak. Systém je aktivní při jízdě v noci rychlostí vyšší než 25 km/h a deaktivuje se, pokud vůz jede pomaleji než 15 km/h.

 

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Systém rozpoznání dopravního značení při jízdě průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním omezením. Zjistí-li kamera, že v daném úseku platí rychlostní omezení, předá informaci řidiči. ten pak může rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.

 

SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍ JÍZDNÍHO PRUHU (AFIL)

Pokud vůz přejede plnou nebo přerušovanou čáru bez zapnutí směrových ukazatelů, systém upozorní řidiče prostřednictvím zvukového signálu a kontrolky na přístrojové desce.

 

BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ

S tímto prvkem výbavy se řidič může plně věnovat situaci na vozovce před sebou a současně se mu v zorném poli na průhledném displeji zobrazují všechny důležité jízdní informace (doporučená a aktuální rychlost jízdy, údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti, pokyny navigačního systému a výstražné upozornění na riziko srážky).

 

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Systém automaticky upraví rychlost podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím decelerace motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h, aniž by aktivoval brzdný systém vozu. Funkce je vhodná k použití do středně hustého, ale plynulého provozu, například na dálnici.

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360