Citroën Berlingo Multispace

EXPRESIVNÍ DESIGN

CITROËN BERLINGO MULTISPACE je opravdový́ průkopník univerzálních velkoprostorových automobilů. Díky novému zpracování přední́ masky jej poznáte na první́ pohled, vůz má́ sebevědomější výraz. Nové jsou rovněž nárazníky s protaženými liniemi a modernizovaná strukturovaná nižší a širší maska chladiče posilující robustnost vozu. Výrazné denní světlomety s LED diodami (k dispozici podle úrovně výbavy) jsou umístěny níž a vyvolávají dojem větší síly.

 

UVIVERZÁLNOST & PRAKTIČNOST

Nový CITROËN BERLINGO MULTISPACE je naprosto ideálním partnerem do všech situací – ocení ho jak rodiny s dětmi, tak firmy a živnostníci. Prostorný interiér poskytuje nejen vynikající prostor pro kolena pasažérů cestujících na zadních sedadlech (24,5 cm), ale také velkorysý zavazadlový prostor. CITROËN BERLINGO MULTISPACE nabízí velké množství vynalézavých řešení, která usnadňují jeho každodenní používání, což nejlépe demonstrují například praktické boční posuvné dveře vozu.

 

VELKOPROSTOROVÝ VŮZ - prostor na míru

Zvolte si sedmimístnou verzi vozu, která má ve třetí řadě dvě samostatná sedadla stejné velikosti jako ve druhé řadě. Sedadla lze samostatně sklopit a velmi snadno i vyjmout. Pět, nebo sedm míst? Je jen na vás, kterou konfiguraci si vyberete!

 

SNADNÉ POUŽITÍ, 100 % PŘIPOJENÍ

Nový CITROËN BERLINGO MULTISpACE je vybaven nejmodernějšími technologiemi, například novým 7" dotykovým displejem, díky nimž je jeho ovládání mnohem snazší, intuitivnější a pohodlnější. palubní deska působí odlehčenějším a přehlednějším dojmem, přitom ale stále nabízí širokou paletu funkcí usnadňujících jízdu: nová navigace s dotykovým displejem umožňuje pohled z ptačí perspektivy, zobrazuje omezení rychlosti a zohledňuje i dopravní situaci. Funkce média (včetně rádia) disponuje audiostreamingem a možností připojení mobilních přístrojů. Telefonování je bezpečné díky funkci handsfree, která je dostupná přes připojení Bluetooth* a umožňuje tak i přístup k telefonnímu seznamu, přijímání druhého příchozího hovoru a hlasové ovládání. přes displej na palubní desce lze rovněž nastavovat různé parametry vozu.

 

PRAKTICKÝ, ODVEZE COKOLIV

Nový CITROËN BERLINGO MULTISPACE může být vybaven otevíracím oknem zadních dveří umožňujícím snadný přístup do zavazadlového prostoru a do systému Modutop®, aniž by bylo nutné otevírat celé víko zavazadlového prostoru. Ten nabízí už ve standardní konfiguraci velkorysý objem 675 litrů, ale pokud vyjmete sedadla druhé řady, získáte neuvěřitelný prostor až 3 000 litrů.

 

FUNKCE PŘISVÍCENÍ DO ZATÁČEK

Díky této funkci osvětlují přední mlhové světlomety pomocným světelným svazkem vnitřní část zatáčky a výrazně tak přispívají k lepší viditelnosti a bezpečnějšímu projetí zatáčky.

 

ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU

Asistent pro rozjezd do svahu je spojený s elektronickým stabilizačním systémem ESP. Automaticky se aktivuje, když je sklon svahu vyšší než 5 %, a udržuje vůz automaticky na místě po dobu 2 vteřin od uvolnění brzdového pedálu, takže získáte potřebný čas na sešlápnutí pedálu spojky a plynu pro pohodlný rozjezd vozu.

 

PŘEDNÍ PARKOVACÍ ASISTENT

Přední parkovací asistent doplňuje funkci zadního parkovacího asistentu. Oba tyto doplňkové prvky výbavy výrazně usnadňují manévrování ve všech situacích.

 

ACTIVE CITY BRAKE

Systém automatického brzdění, které snižuje riziko srážky v nízké rychlosti zejména v městském provozu. Tento systém bude k dispozici od konce roku 2015.

 

ZPĚTNÁ PARKOVACÍ KAMERA

Po zařazení zpátečky kamera automaticky promítá situaci za vozem na nový 7" dotykový displej. Pro usnadnění parkování se na obrazovce zobrazí také barevné čáry, které vymezují půdorys vozu a jeho plánovanou dráhu.

 

INTELIGENTNÍ, ÚSPORNÉ a VÝKONNÉ MOTORY

Nový CITROËN BERLINGO MULTISPACE disponuje řadou dieselových motorů BlueHDi, které patří v oblasti ochrany životního prostředí mezi jedny z nejvýkonnějších a nejúčinnějších na trhu.

Nabídka obsahuje následující motorizace: VTi 98 MAN, VTi 120 MAN, BlueHDi 75 MAN, BlueHDi 100 MAN a BlueHDi 120 S&S MAN6. Nová generace motorů umožňuje zásadně snížit emise oxidů dusíku (NOx)

a současně snížit také emise CO2. Díky motorům BlueHDi a inovovanému výfukovému potrubí disponuje model již nyní technologií splňující náročnou emisní normu Euro 6. Výfukové potrubí tvoří:

– oxidační katalyzátor umístěný u výstupu z motoru, který odstraňuje uhlovodíky (HC) a oxid uhelnatý (CO);

– modul SCR (Selective Catalytic Reduction) zabudovaný před filtrem pevných částic, jenž po vstříknutí látky

Adblue® přemění až 90 % oxidů dusíku (NOx) na vodu (H20) a dusík (N2), které jsou neškodné; – filtr pevných částic s aditivem, který eliminuje až 99,9 % pevných částic.

 

ceník

Prezentované informace nepředstavují závaznou obchodní nabídku. Všechna zobrazení a fotografie jsou pouze ilustrativní.
Podrobné informace a řádné vysvětlení obchodních nabídek Vám na požádání poskytne prodejce INTENSYS-CZ, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

powered by 3sixty, s.r.o.
with E-shop Shop360